Neváhejte a kontaktujte nás!
  0903 911 953    info@koba-zahrada.sk

Semená

Kvalitné semená zeleniny a bylín priamo od šľachtiteľa MoravoSeed.

ProduktPočet semienCena
Semená: Paradajky tyčové URAGAN F1
  Skladom

Na pole. Poloskorý hybrid určený na pestovanie vo fóliovníkoch a poľné pestovanie. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky. Vegetačný vrchol zaštipujeme za 5. - 7. strapcom, čím urýchlime zretie plodov. Hmotnosť plodov je 120 - 130 g.

60s1,18 €
Semená: Paradajky tyčové RADANA
  Skladom

Hruškovité. Poloskorá odroda kolíkového rajčiaka s malými plodmi hruškovitého tvaru s hmotnosťou 15 - 20 g. V priebehu vegetácie postupne vylamujeme zálistky. Vegetačný vrchol zaštipujeme za 6. - 7. strapcom, čím urýchlime dozrievanie plodov.

50s0,91 €
Semená: Paradajky balkónové VILMA
  Skladom   Obľúbené

Balkónové červené. Veľmi úrodná odroda nízkeho kríčkového rajčiaka, určená pre záhradkárov. Vhodná na pestovanie v záhradných nádobách na balkónoch. Na jedenej rastline dozrie 150 a viac plodov. Plody sú malé, červené, guľaté s hmotnosťou 15 - 20 g.

40s0,67 €
Semená: Paradajky balkónové BAJAJA
  Skladom   Obľúbené

40s0,91 €
Semená: Paradajky balkónové oranžové VENUS
  Skladom

Vysoko výnosná odroda nízkeho kríčkového rajčiaka, určená pre záhradkárov. Vhodná na pestovanie v záhradných nádobách na balkónoch. Na jednej rastline dozrie 150 a viac plodov. Plody sú malé, oranžové, guľaté s hmotnosťou 15 - 20 g.

40s0,67 €
Semená: Paradajky kolíkové žlté GOLDKRONE
  Skladom

Veľmi skorá odroda kolíkového čerešňového rajčiaka so žltými plodmi s hmotnosťou 15 - 20 g určená na studené rýchlenie a poľné pestovanie. Rastlina je stredného vzrastu. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky.

40s0,67 €
Semená: Paradajky kolíkové paprikové červené HUGO
  Skladom

Poloneskorá odroda určená pre pestovanie v skleníkoch, fóliových krytoch i na poli. Plod je veľký až veľmi veľký, tvarom pripomína plod papriky. Hmotnosť dosahuje až 200 g. Plody sú mäsité s vysokým obsahom sušiny. Priečne rezy plodov sú vhodné ku grilovaniu, do sendvičov a hamburgerov.

30s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové žlté citrónové CITRINA
  Skladom

Neskorá odroda s plodmi tvaru citróna. Je vhodné pestovať iba rastliny z 3 - 4 strapcami. Hmotnosť jedného strapca je až 2,5 kg s počtom cca 30 stredne veľkých plodov s hmotnosťou 75 - 85 g.

50s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové žlté PERUN
  Skladom

Odroda s väčším množstvom menších žltých plodov hruškovitého tvaru s hmotnosťou 15 - 20 g. Rastlina má mohutnejší vzrast. V priebehu vegetácie vyštipujeme zálistky. Vegetačný vrchol zaštipujeme za 6. - 7. strapcom čím urýchlime zrenie plodov.

50s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové obrie BRUTUS
  Skladom

Stredne skorá odroda rajčiaka charakteristická obrovskými mäsitými plodmi o priemere až 20 cm. Plody sú červené s výrazným rebrovaním. Hmotnosť jedného plodu dosahuje až 1 kg

40s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové obrie žlté YELLOWSTONE
  Skladom

Poloneskorá odroda rajčiaka s veľkými, mäsitými plodmi svetlo žltej farby s výrazným rebrovaním. Na jednom strapci dozrieva 6 - 8 plodov, ktoré majú na reze sploštený tvar o priemere 15 cm.

40s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové HERODES
  Skladom   Obľúbené

Polo-skorá indeterminantná odroda, určená pre stredné rýchlenie i poľné pestovanie. Plody sú veľké, mäsité, srdcovitého tvaru, stredne ružovej farby so slabým rebrovaním a žíhaním. Hmotnosť plodov je 160 - 180 g.

40s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové melónové DUO
  Skladom

Stredne skorá odroda rajčiaka. Charakteristická je sfarbením plodov ktoré sú najskôr stredne zelené so svetlozeleným melírom, neskôr sú červené so žltým melírom. Na jednom rozvetvenom strapci je 20 - 25 plodov a hmotnosť strapca dosahuje 1 - 1,2 kg.

40s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové GALLANT F1
  Skladom   Novinka   Obľúbené

Skorá hybridná odroda, určená na teplé aj studené rýchlenie v skleníkoch a fóliových krytoch a na pestovanie na poli. Plody sú stredné, guľaté, pevné, výbornej chuti, odolné voči praskaniu, o hmotnosti 50 - 60 g.

30s2,04 €
Semená: Paradajky kolíkové oranžové ZLATAVA
  Skladom

Stredne skorá odroda určená na pestovanie v studených fóliových krytoch aj na poľné pestovanie. Plody sú stredne veľké, odolné proti praskaniu. Zrelé plody sú na povrchu oranžové, dužina je červená. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky.

40s0,91 €
Semená: Rukola siata
  Skladom   Obľúbené

Rastlina má vysoký obsah vitamínu C, podporuje chuť do jedla a čistí krv. Je možné ju postupne vysievať v priebehu celého roka. Pri rýchlení v miskách s buničinou je zber za 10 - 14 dní, pri pestovaní na zber mladých listov v nádobách so substrátom je za 6 - 8 týždňov.

4g (2000s)0,53 €
Semená: Rukola siata WILD ROCKET
  Skladom   Obľúbené

Rastlina má vysoký obsah vitamínu C. Mladé aromatické listy používame do rôznych zeleninových šalátov. Podporuje chuť k jedlu. Pestujeme v nádobách i na záhonoch. Rastliny vyžadujú dostatok vlahy.

1,2g (3000s)0,67 €
Semená: Jahoda mesačná RUJANA
  Skladom

Stále rodiaca odroda jahody, známa ako jahoda mesačná, je bohato plodiaca. Plody má drobné a veľmi aromatické. Prvé plody je možno zbierať už na jeseň. Osivo sa vysieva na povrch zemín, nezasýpa sa, iba sa pritlačí a do vzídenia sa udržuje vlhké. Pri dobrej agrotechnike vydrží na stanovisku v dobrej kondícií 3 - 5 rokov.

0,3g (350s)0,67 €
Semená: Reďkovka červeno-biela SLOVANA
  Skladom

Valcovitá. Skorá odroda určená na studené rýchlenie a skoré poľné pestovanie. Buľvička je pretiahnuto valcovitého tvaru, červená - na spodnej časti biela. Vegetačná doba je 32 - 35 dní.

5g (400s)0,53 €
Semená: Reďkovka biela WHITNEY
  Skladom   Novinka

Veľmi skorá odroda na rýchlenie a na jarné a jesenné pestovanie. Buľvy sú stredne veľké, guľaté, čisto biele, odolné proti praskaniu. Konzumujú sa surové a sú vhodné do zeleninových šalátov. Rastliny vynikajú odolnosťou proti vybiehaniu do kvetu. Vegetačná doba je 30 - 34 dní.

3g (200s)0,67 €
Semená: Reďkovka biela dlhá ALABASTER F1
  Skladom

2g (100s)0,91 €
Semená: Reďkovka GUĽATÁ ČIERNA
  Skladom

Odroda určená na priamu konzumáciu a dlhodobé skladovanie. Vytvára väčšie guľovité buľvičky s čiernym slabo korkovitým povrchom. Dužina je biela s výraznou reďkovkovou chuťou. Vegetačná doba od výsevu je 110 - 115 dní.

5g (240s)0,53 €
Semená: Reďkovka biela guľatá  ALBENA
  Skladom

Veľmi skorá odroda určená na rýchlenie a na jarné a jesenné poľné pestovanie. Konzumujú sa surové a sú vhodné i do zeleninových šalátov. Rastliny vynikajú veľkou odolnosťou proti vybiehaniu do kvetu. Vegetačná doba je 30 - 34 dní.

5g (400s)0,67 €
Semená: Reďkovka fialovobiela FELICIA
  Skladom   Novinka

Skorá odroda, určená na jarné a jesenné pestovanie. Buľvy sú stredne veľké, podlhovasté, fialovo biele, odolné proti praskaniu. Konzumujú sa surové a sú vhodné aj do zeleninových šalátov. Rastliny vynikajú odolnosťou voči vybiehaniu do kvetu. Vegetačná doba je 35 - 38 dní.

3g (200s)0,67 €
Semená: Reďkovka fialová guľatá VIOLA
  Skladom

Odroda určená hlavne pre celoročné pestovanie. Buľvička je guľovitá, svietivo fialová, veľká s bielou jemnou dužinou. Je dostatočne odolná proti vybiehaniu do kvetu aj pri letnom pestovaní. Vegetačná doba od výsevu je 35 - 38 dní.

5g (400s)0,67 €
Semená: Reďkovka žltá ZLATA
  Skladom

Poloskorá žltá odroda určená na jarné a jesenné poľné pestovanie. Dužina je biela s mierne ostrejšou chuťou. Vegetačná doba od výsevu je 36 - 38 dní.

5g (400s)0,53 €
Semená: Reďkovka červená na rýchl. FARAON
  Skladom

Červená. Veľmi skorá odroda určená na rýchlenie a na jarné a jesenné poľné pestovanie. Buľvičky sú stredne veľké až veľké. Odroda je odolná proti vybiehaniu do kvetu a praskaniu buľvičiek. Vegetačná doba je 30 - 33 dní.

3g (250s)0,53 €
Semená: Reďkovka červená na rýchlenie RIA
  Skladom

Veľmi skorá odroda, určená na rýchlenie k jarnému a jesennému poľnému pestovaniu. Buľvička je svietivo červená, guľovitá s veľmi tenkým korienkom. Odroda je stredne odolná proti vybiehaniu do kvetu a odolná proti praskaniu buľvičiek. Vegetačná doba od výsevu je 28 - 32 dní.

5g (400s)0,67 €
Semená: Reďkovka červená celoročná LADA
  Skladom

Poloskorá odroda určená pre celoročné pestovanie. Tvorí veľké buľvičky s bielou jemnou dužinou. Vyniká odolnosťou proti vybiehaniu do kvetu, praskaniu a hubovateniu buľvičiek. Vegetačná doba je 33 - 37 dní.

5g (400s)0,53 €
Semená: Reďkovka červeno-biela POLONEZA
  Skladom   Obľúbené

Veľmi skorá odroda určená na rýchlenie a k jarnému a jesennému poľnému pestovaniu. Buľvička je jasnočervená s bielym zakončením. Dužina je jemná a veľmi odolná voči hubovateniu. Vegetačná doba je 29-33 dní.

5g (400s)0,53 €
Semená: Repa šalátová (cvikla) BONA
  Skladom   Obľúbené

Kvalitná poloneskorá veľmi výnosná odroda. Buľva je guľovitá, dužina intenzívne červená, bez kruhov. Povrch je hladký. Je univerzálne použiteľná pre priamu konzumáciu a konzervárenské spracovanie. Vegetačná doba je 120 dní.

4g (200s)0,53 €
Semená: Repa šalátová plochá (cvikla) KAHIRA
  Skladom

Skorá odroda určená na letné až jesenné zbery. Buľva je priečne úzko elipsovitá, dužina je rovnomerne tmavo purpurovo-červená bez výrazných kruhov. Odroda je odolná proti vybiehaniu do kvetu. Vegetačná doba je 110 dní.

3g (160s)0,53 €
Semená: Repa šalátová valcovitá (cvikla) ALEXIS
  Skladom

Poloskorá odroda so slabším olistením. Buľva je podlhovastá s priemernou dĺžkou 21 - 26 cm. Má veľmi dobre a intenzívne vyfarbenú dužinu. Výsev od apríla je pre zber na priame konzumovanie a od mája do júla na zber pre priame konzervovanie. Vegetačná doba je 130 dní.

4g (200s)0,67 €
Semená: Žerucha
  Obľúbené

Vňaťová zelenina na rýchlenie v zimnom období ako zdroj vitamínu C. Pestujeme v miskách s vlhkou vatou pri teplote 20 °C a zberáme po 5. - 7. dňoch jednorázovým odrezaním.

6g (1700s)0,38 €
Semená: Šalát skorý AMUR
  Skladom

Odroda určená pre jarné a jesenné poľné pestovanie. Hlávka je veľká, pevná, guľovitá a veľmi dobre zvinutá. Je veľmi odolná proti vybiehaniu do kvetu a plesni šalátovej. Vegetačná doba je 65 - 75 dní.

500s0,53 €
Semená: Šalát hlávkový ozimný HUMIL
  Skladom

Odroda na jesenný výsev a veľmi skorý jarný zber na šaláty a zdobenie pokrmov. Hlávka má hmotnosť 200 - 225 g.

500s0,53 €
Semená: Šalát celoročný CASSINI
  Skladom   Obľúbené

Odroda určená na celoročné poľné pestovanie najmä z priamych výsevov. Hlávka je veľká, tmavšia, pevná a veľmi dobre zavinutá. Je veľmi odolná voči vybiehaniu do kvetu. Má veľmi dobrý zdravotný stav. Vegetačná doba je 63 - 75 dní.

500s0,53 €
Semená: Šalát hlávkový na rýchlenie APOLLO
  Skladom

Skorá odroda šalátu máslového typu, pre jarné rýchlenie a skoré poľné pestovanie. Hlávka je guľatá, veľmi dobre uzavretá, pevná, na reze žltej až zelenožltej farby. Odroda je odolná voči nekróze okrajov listov a rezistentná voči plesni šalátovej rasám BL 1 - 27. Vegetačná doba je 67 - 75 dní.

500s0,67 €
Semená: Šalát hlávkový na rýchlenie SAFÍR
  Skladom

Šalát určený na rýchlenie aj v chladnejších pestovateľských podmienkach a nevykurovaných fóliových krytoch. Vytvára väčšie hlávky so svetlozelenými, mierne bublinatými listami. Vyniká odolnosťou proti plesni šalátovej. Vegetačná doba od výsevu je 90 - 100 dní.

400s0,38 €
Semená: Šalát hlávkový celoročný ADINAL
  Skladom

Poloskorá odroda máslového typu, určená pre celoročné pestovanie. Hlávky sú guľaté, stredne veľké. Je odolná voči vybiehaniu do kvetu a plesni šalátovej, rasám BL 1 - 25 a proti LMV. Vegetačná doba je 65 - 75 dní.

400s0,67 €
Semená: Šalát hlávkový celoročný PANTER
  Skladom

Poloskorá odroda máslového typu, určená pre celoročné pestovanie. Hlávky sú guľaté, stredne veľké. Je odolná voči vybiehaniu do kvetu a plesni šalátovej, rasám BL 1 - 24. Vegetačná doba je 65 - 75 dní.

500s0,91 €
Semená: Šalát hlávkový celoročný červený ROSEMARRY
  Skladom

Červenolistá odroda máslového typu určená pre jarné a jesenné poľné pestovanie. Hlávka je stredne veľká, guľovitá, pevná, dobre zavinutá, výrazne odolná voči vybiehaniu do kvetu. Vonkajšie listy sú stredne červené. Vegetačná doba je 65 - 75 dní.

500s0,67 €
Semená: Šalát ľadový  TRAPER
  Skladom

Poloskorá odroda ľadového šalátu určená pre jarné a jesenné pestovanie. Hlávka je veľká, stredne zelená so zvlnenými vonkajšími listami bez antokyanu. Je veľmi odolná voči vybiehaniu do kvetu a preto je vhodná pre postupný zber. Vegetačná doba je 75 - 85 dní.

400s0,53 €
Semená: Šalát ľadový celoročný LARSEN

Poloskorá odroda ľadového šalátu, určená pre celoročné poľné pestovanie, je veľmi odolná proti vybiehaniu a plesni šalátovej, rasám NL 1 - 17, 20. Hlávka je stredne veľká až veľká, dobre zavinutá a prekrytá listami.

500s0,62 €
Semená: Šalát ľadový celoročný STAMIR
  Skladom   Novinka

Poloskorá odroda šalátu, určená na celoročné poľné pestovanie, je veľmi odolná voči vybiehaniu. Odolná je voči plesni šalátovej, rasám NL 1 až 17, 20. Hlava je stredne veľká až veľká, uzatvorená a dobre prekrytá listami. Je veľmi odolná proti vybiehaniu do kvetu, preto je vhodná na postupný zber. Vegetačná doba je 75 - 85 dní.

500s0,91 €
Semená: Šalát hlávkový ľadový celoročný KAMELOT
  Skladom

Poloneskorá odroda hlávkového ľadového šalátu typu Batavia, určená pre celoročné poľné pestovanie. Hlávka je stredne veľká, okrúhla, žltavo-zelenej farby bez antokyanu, s jemnou vnútornou štruktúrou. Odroda vyniká vysokou odolnosťou voči vybiehaniu a jemnou chuťou. Vegetačná doba je 80 - 90 dní.

500s0,91 €
Semená: Šalát listový DUBÁČEK
  Skladom

Odroda dubolistého šalátu vhodná na celoročné pestovanie. Šalát je vhodný na konzumovanie v čerstvom stave a ozdobenie pokrmov. Listy je možné postupne odlamovať alebo zberať celé ružice. Vegetačná doba od výsevu je 50 - 55 dní.

500s0,53 €
Semená: Šalát listový červený VERALA
  Skladom   Novinka

Odroda červenolistového dubolistového šalátu, vhodná na celoročné pestovanie. Šalát je vhodný na konzumovanie v čerstvom stave a ozdobenie pokrmov. Listy je možné postupne odlamovať alebo zbierať celé ružice. Vegetačná doba od výsevu je 50 - 55 dní.

500s0,53 €
Semená: Šalát listový červený REDIN
  Skladom

Odroda červenolistého dubolistého šalátu, vhodná na celoročné pestovanie. Šalát je vhodný na konzumovanie v čerstvom stave a ozdobenie pokrmov. Listy je možné postupne odlamovať alebo zberať celé ružice. Vegetačná doba od výsevu je 50 - 55 dní.

500s0,53 €
Semená: Špenát novozelandský
  Skladom

ŠTVORBOK. Menej známy druh listovej zeleniny pestovaný na listy. Rastliny sa bohato vetvia a v letnom období nevybiehajú do kvetu.

5g (40s)0,67 €
Semená: Špenát F1
  Skladom

Poloneskorý hybrid určený pre celoročné pestovanie. Listy sú veľké, oválne, tmavozelené a stredne bublinaté. Je odolný proti plesni špenátovej, riasam 1 - 4 a toleruje výkyvy teplôt. Vegetačná doba od výsevu je cca 55 dní.

5g (350s)0,67 €
Semená: Špenát WINTERRIESEN
  Skladom   Obľúbené

Nehybridná odroda špenátu, určená na celoročné pestovanie. Tvorí polovzpriamené rastliny so stredne zelenými, veľkými, slabo bublinatými listami. Je vhodný na spracovanie v čerstvom stave a mrazenie. Vegetačná doba od výsevu je cca 55 dní.

5g (250s)0,38 €
Semená: Tekvica cuketa TAPIR
  Skladom

Skorá kríčková odroda s pravidelnými, rovnými a hladnými plodmi tmavozelenej farby s výrazným pruhovaním. Vyžaduje pravidelný zber mladých plodov. Vhodná pre priame konzumovanie i konzervárenské spracovanie.

12s0,67 €
Semená: Tekvica cuketa NEFERTITI
  Skladom   Obľúbené

Úrodná odroda s pravidelnými, hladnými plodmi tmavozelenej farby. Rastlina je kríčkovitého vzrastu, kompaktná. Vyžaduje pravidelný zber mladých plodov. Vhodná pre priame konzumovanie i konzervárenské spracovanie.

12s0,53 €
Semená: Tekvica cuketa zelená TONDO DI PIACENZA
  Skladom

Poloskorá odroda guľatej cukety, určená pre kuchynskú úpravu. Plody sú guľaté s priemerom 5 - 8 cm, tmavozelenej farby. Zbierame ich postupne, aby sa dosiahol čo najväčší výnos. V chladnejších oblastiach je vhodné predpestovať priesadu.

10s0,67 €
Semená: Tekvica okrasná zmes Shenot
  Skladom

Atraktívna jednoročná plodina používaná k dekorácií. Pestujeme ju ako iné tekvice. Môžeme ju nechať ťahať na pergolu. Plody je možné po usušení lakovať.

1g (15s)0,91 €
Semená: Láskavec zasmušilý na sušenie červený
  Skladom

Amaranthus hyp. Letnička pochádzajúca z tropickej a subtropickej Ameriky. Je vhodná do skupinových výsadieb, ako solitéra aj na sušenie. Rastliny vyžadujú ľahšiu humusovú pôdu a slnečné stanovisko. Sú náchylné k poškodeniu mrazom.

0,3g (200s)0,67 €
Semená: Psinček vysoký OBYČAJNÝ MIX
  Skladom

Antirrhinum majus. Letnička na záhony, na rez i do väzby. Osivo nezasypávame, iba zatlačíme do substrátu. Zaštipujeme stredné stonky kvetenstva. Vyžaduje priepustnú pôdu a teplé stanovisko.

0,3g (1000s)0,67 €
Semená: Psinček vysoký PLNOKVETNÝ MIX
  Skladom

Antirrhinum majus. Letnička na záhony, na rez i do väzby. Osivo nezasypávame, iba zatlačíme do substrátu. Zaštipujeme stredné stonky kvetenstva. Vyžaduje priepustnú pôdu a teplé stanovisko.

25s1,75 €
Semená: Psinček nízky PLNOKVETNÝ MIX
  Skladom

Antirrhinum majus. Letnička na záhony, na rez i do väzby. Osivo nezasypávame, iba zatlačíme do substrátu. Zaštipujeme stredné stonky kvetenstva. Vyžaduje priepustnú pôdu a teplé stanovisko.

0,3g (1000s)0,67 €
Semená: Maurandie ťahavá
  Skladom

Asarina scandens. Stále viac obľúbená ťahavá rastlina vhodná k pestovaniu pri opore. Vysievame ku plotom, besiedkam a do hrantíkov na balkóny. Rastliny vyžadujú dostatok vlahy a polotieň.

45s1,75 €
Semená: Krátkochĺpok mix
  Skladom

Brachycome iberidifolia. Letnička do pestovateľských nádob, na záhony, do skupinových výsadieb i na skalky. Vyžaduje ľahkú pôdu s dostatkom živín a teplé slnečné stanovisko. Neznáša premočenie.

450s0,67 €
Semená: Astra vysoká MIX
  Skladom

Callistephus chin. Obľúbená letnička na záhony a na rez. Osivo jemne zasypeme a pritlačíme. Do zálievky pridávame fungicídy a meníme miesto výsadby. Darí sa jej vo výživnej pôde na slnečnom stanovisku.

180s0,67 €
Semená: Astra vysoká Bukett
  Skladom

Callistephus chin. Obľúbená letnička na záhony a na rez. Osivo jemne zasypeme a pritlačíme. Do zálievky pridávame fungicídy a meníme miesto výsadby. Darí sa jej vo výživnej pôde na slnečnom stanovisku.

180s0,67 €
Semená: Astra vysoká ihlicovitá MIX
  Skladom

Callistephus chin. Obľúbená letnička na záhony a na rez. Osivo jemne zasypeme a pritlačíme. Do zálievky pridávame fungicídy a meníme miesto výsadby. Darí sa jej vo výživnej pôde na slnečnom stanovisku.

180s0,67 €
Semená: Astra vysoká červená POMPONKOVITÁ
  Skladom

Callistephus chin. Obľúbená letnička na záhony a na rez. Osivo jemne zasypeme a pritlačíme. Do zálievky pridávame fungicídy a meníme miesto výsadby. Darí sa jej vo výživnej pôde na slnečnom stanovisku.

150s0,67 €
Semená: Astra vysoká modrá POMPONKOVITÁ
  Skladom

Callistephus chin. Obľúbená letnička na záhony a na rez. Osivo jemne zasypeme a pritlačíme. Do zálievky pridávame fungicídy a meníme miesto výsadby. Darí sa jej vo výživnej pôde na slnečnom stanovisku.

150s0,67 €
Semená: Astra vysoká Princess MIX
  Skladom

Callistephus chin. Obľúbená letnička na záhony a na rez. Osivo jemne zasypeme a pritlačíme. Do zálievky pridávame fungicídy a meníme miesto výsadby. Darí sa jej vo výživnej pôde na slnečnom stanovisku.

180s0,67 €
Semená: Astra nízka Chryzantémokvetná MIX
  Skladom

Callistephus chin. Obľúbená letnička na záhony i do pestovateľských nádob. Osivo jemne zasypeme a pritlačíme. Do zálievky pridávame fungicídy a meníme miesto výsadby. Darí sa jej na slnečnom stanovisku.

180s0,67 €
Semená: Astra nízka ihlicovitá MIX
  Skladom

Callistephus chin. Obľúbená letnička na záhony i do pestovateľských nádob. Osivo jemne zasypeme a pritlačíme. Do zálievky pridávame fungicídy a meníme miesto výsadby. Darí sa jej na slnečnom stanovisku.

180s0,67 €
Semená: Šafran na sušenie oranžový
  Skladom

Carthamus tinctorius. Letnička, ktorá rastie do výšky 80cm sa používa do suchých väzieb. Potrebuje dostatočne vyživenú pôdu a slnečné stanovisko. Z kvetov šafranu sa vyrába korenie a používa sa aj ako prírodné žlté a červené farbivo. Zrezáva sa polo rozkvitnuté kvetenstvo. Šafran sa suší kvetom dolu na tmavom, vzdušnom mieste. Pri zbere si...

20s0,67 €
Semená: Plamenník na sušenie nízky
  Skladom

Celosia argentea cristata. Letnička na záhony a do suchých väzieb. Sadenice dvakrát prepichujeme. Rastliny režeme celé, plne rozkvitnuté. Vyžaduje výživnú pôdu a slnečné stanovisko. Neznáša mráz.

330s0,67 €
Semená: Kobea ťahavá fialová
  Skladom

Cobea scandens. Letnička - liana s poplazmi kvitnúca najskôr zelenavými, neskôr modrofialovými kvetmi. Vysádzame k plotom, do priepustnej, výživnej pôdy na slnečné stanovisko. Dôkladne zalievame.

8s0,91 €
Semená: Pupenec nízky MIX
  Skladom

Convolvulus tricolor. Letnička na záhony, obruby a na rýchle pokrytie veľkých plôch. Vysievame priamo na miesto určenia pretože neznáša presádzanie. Darí sa jej v každej záhradnej pôde a teplom stanovisku.

110s0,53 €
Semená: Tekvica okrasná KAMO KAMO
  Skladom   Novinka

Cucurbita pepo. Odroda s atraktívnymi plodmi určená na okrasné účely aj na konzumáciu. Vysievame do hniezd po 3 - 6 semenách. Vyžaduje hlinité na humus bohaté pôdy. Hmotnosť plodu je 0,8 - 1 kg.

1g (8s)1,18 €
Semená: Tekvica okrasná WARTED
  Skladom   Novinka

Cucurbita pepo. Odroda s atraktívnymi plodmi určená na okrasné účely aj na konzumáciu. Vysievame do hniezd po 3 - 6 semenách. Vyžaduje hlinité na humus bohaté pôdy. Hmotnosť plodu je 0,1 - 0,4 kg.

1,5g (8s)1,18 €
Semená: Tekvica okrasná AUTUMN WINGS
  Skladom   Novinka

Cucurbita pepo. Atraktívna jednoročná plodina používaná k dekorácií. Pestujeme ju ako iné tekvice. Môžeme ju nechať ťahať na pergolu. Plody je možné po usušení lakovať. Hmotnosť plodu je 0,3 - 0,4 kg.

1g (10s)1,46 €
Semená: Tekvica okrasná DAISY
  Skladom

Cucurbita pepo. Atraktívna jednoročná plodina používaná k dekorácií. Pestujeme ju ako iné tekvice. Môžeme ju nechať ťahať na pergolu. Plody je možné po usušení lakovať. Hmotnosť plodu je 0,2 - 0,5 kg.

1g (5s)1,75 €
Semená: Tekvica okrasná zmes
  Skladom

Cucurbita pepo. Atraktívna plodina používaná hlavne na dekoráciu. Plody po usušení môžeme aj lakovať a vydržia veľa mesiacov.

2g (25s)0,67 €
Semená: Tekvica okrasná Pear Bicolor
  Skladom

Cucurbita pepo. Atraktívna jednoročná plodina používaná k dekorácií. Pestujeme ju ako iné tekvice. Môžeme ju nechať ťahať na pergolu. Plody je možné po usušení lakovať.

1g (15s)0,91 €