Neváhejte a kontaktujte nás!
  0903 911 953    info@koba-zahrada.sk

Strukoviny

ProduktPočet semienCena
Semená: Fazuľa kríčková NOVORES
  Skladom   Obľúbené

Poloskorá výnosná odroda určená pre priamy konzum i priemyselné spracovanie. Lusky dorastajú do dĺžky 13 cm, sú veľmi tmavo-zelené, na priereze guľaté. Kvôli citlivosti na neskoré ranné mrazíky ju pestujeme na chránenom slnečnom stanovisku.

20g (60s)0,67 €
Semená: Fazuľa kríčková fialová AMETHYST
  Skladom

Poloskorá, výnosná odroda, určená na zber celých luskov v mliečnej zrelosti zrna. Lusky sa zbierajú postupne, odtrhnutím. Sú vhodné pre priame konzumovanie i konzervovanie. Rastliny sú citlivé na neskoré jarné mráziky, preto ich treba pestovať na chránenom, slnečnom mieste.

20g (60s)0,91 €
Semená: Fazuľa kríčková melír. BORLOTTO L.DI FUOCO NANO
  Skladom

Odroda na priamy konzum celých strukov v mliečnej zrelosti i na konzervovanie. Rastliny pestujeme na chránenom, slnečnom mieste. Neznášajú mráziky.

20g (25s)0,91 €
Semená: Fazuľa kríčková zelená DALMATIN
  Skladom

Skorá až stredne skorá odroda je určená na zber suchého zrelého semena. Lusky sú stredne dlhé, svetlozelenej farby, bez vláknitosti. Semeno je väčšie, oválne, bielo-čierne.

20g (25s)0,91 €
Semená: Fazuľa kríčková zelená SIGMA
  Skladom

Poloskorá výnosná odroda, určená pre zber celých luskov v mliečnej zrelosti zrna. Lusky sa zbierajú postupne, odtrhnutím. Nemajú pergamenovú vrstvu a sú vhodné na priame konzumovanie a konzervovanie. Rastliny sú citlivé na neskoré jarné mráziky, preto ich treba pestovať na chránenom a slnečnom mieste.

30g (75s)0,91 €
Semená: Fazuľa kríčková MAXIDOR
  Skladom   Obľúbené

Odroda kríčkovitého typu vhodná pre priemyselné spracovanie a pre využitie v čerstvom stave. Struk je stredne dlhý, zlatožltý, hladký bez vláknitosti. Semená sú biele.

20g (60s)0,67 €
Semená: Fazuľa kríčková žltá BLANCHE
  Skladom

Skorá až stredne skorá odroda, určená pre zber luskov na zeleno i na zber suchého, zrelého semena. Lusky sú žlté, stredne dlhé, bez vláknitostí. Semeno je ĺadvinovité, dvojfarebné. Základná farba je biela a v strede má čierne škvrny.

20g (50s)0,91 €
Semená: Fazuľa tyčová KONSTANTIN
  Skladom

Poloskorá odroda. Lusky sú svetlozelené, bez vlákna, na priereze majú elipsovitý tvar a dorastajú do dĺžky 18 - 20 cm. Odroda je vhodná na zber čerstvých luskov, ale i na zber semena ktoré má okrovú farbu. Odroda je rezistentná voči antraknóze.

15g (15s)0,91 €
Semená: Fazuľa tyčová fialová BLAUHILDE
  Skladom

Atraktívna fialová odroda bez vláknitosti s guľatými/oválnymi mäsitými luskami dlhými až 27 cm. Je odolná proti bežným chorobám. Vyžaduje dobre odvodnené, vlhké, bohaté pôdy a slnečné stanovisko. Varením zmenia farbu na tmavo zelenú.

15g (15s)0,91 €
Semená: Fazuľa tyčová melír. BORLOTTO DI VIGEVANO
  Skladom

Výnosná, melírovaná odroda pre okrasné účely a kuchynské využitie. Fazuľu vysievame do hniezd po 3 zrnách. Oberáme postupným trhaním luskov. Pestujeme ju na chránenom, slnečnom mieste. Vegetačná doba je 80 dní.

15g (14s)0,91 €
Semená: Fazuľa tyčová GOLDMARIE
  Skladom

Odroda so zlatožltými plodmi pre okrasné účely i kuchynské využitie. Ploché lusky lahodnej chuti, ideálne pri dĺžke 15 cm. Kvôli citlivosti na neskoré mráziky pestujeme na chránenom slnečnom stanovisku.

15g (15s)0,91 €
Semená: Hrach dreňový skorý WINNER
  Skladom   Obľúbené

Skorá odroda na postupný zber zeleného hrášku na priamu konzumáciu, konzerváciu a mrazenie. Struk je 8 - 9 cm dlhý. Vegetačná doba je 60 dní.

50g (200s)0,91 €
Semená: Hrach dreňový veľmi skorý AVOLA
  Skladom

Veľmi skorá odroda na postupný zber zeleného hrášku na priamu konzumáciu, konzervovanie a mrazenie. Zrná sú veľké, stredne zelené. Struk je 8 - 9 cm dlhý a obsahuje 7 - 8 zŕn. Vegetačná doba je 55 - 60 dní.

50g (200s)0,67 €
Semená: Hrach cukrový JESSY
  Skladom

Poloneskorá odroda na priamu konzumáciu, konzerváciu a mrazenie. Struky zberáme postupným trhaním, nemajú vnútornú pergamenovú vrstvu.

30g (100s)0,67 €
Semená: Hrach dreňový neskorý BOOGIE
  Skladom   Obľúbené

Poloneskorá odroda určená pre postupný zber zeleného hrášku na priame konzumovanie, konzervovanie a mrazenie. Vegetačná doba od výsevu je 63 - 69 dní. Na jesenný zber vysievame v polovici júla.

50g (200s)0,67 €