Neváhejte a kontaktujte nás!
  0903 911 953    info@koba-zahrada.sk

Semená

Kvalitné semená zeleniny a bylín priamo od šľachtiteľa MoravoSeed.

ProduktPočet semienCena
Semená: Mrkva neskorá FRANCIS
  Skladom

Neskorá odroda mrkvy typu Flakee s veľmi dobrou skladovateľnosťou. Korene sú dlhé 23 - 25 cm, pekne vyfarbené s hladkým povrchom. Hlava koreňa nezelená, neprejavuje sa antokyanové sfarbenie. Odroda je vhodná na mechanizovaný zber.

3g (2000s)0,67 €
Semená: Mrkva neskorá TINGA
  Skladom

Veľmi úrodná neskorá odroda určená hlavne na konzervárenské spracovanie a skladovanie. Koreň je veľmi dlhý, mierne kónický. Doporučuje sa pestovanie v hrobčekoch. Vegetačná doba je 155 - 165 dní.

3g (2000s)0,53 €
Semená: Mrkva neskorá AFALON F1
  Skladom

Poloneskorá hybridná odroda prechodného typu. Korene sú dlhé 18 - 19 cm, mierne trojuholníkové s tupým zakončením. Hlava koreňa nezelenie a neprejavuje sa antokyanové sfarbenie. Odroda vyniká veľmi dobrou skladovateľnosťou.

1,5g (700s)0,91 €
Semená: Uhorka nakladačka ALTAJ F1
  Skladom

Skorý až poloskorý hybrid odolný proti vírusovej mozaike a múčnatke, vysoko tolerantný voči plesni uhorkovej. Rastliny sú stredného vzrastu s prevažne samičím kvitnutím. Svetlozelené plody sú geneticky nehorké s riedkou bradavičnatosťou. Pomer dĺžky k šírke plodu je 3,5 : 1.

1,5g (35s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka DALILA F1
  Skladom

Poloskorý hybrid s riedkou bradavičnatosťou s čiernymi ostňami a prevažne samičím kvitnutím. Je vhodný i do chladnejších oblastí pestovania uhoriek. Je výrazne tolerantný voči plesni uhorkovej. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,1 : 1.

1,5g (35s)1,18 €
Semená: Mrkva neskorá CORTINA F1
  Skladom   Obľúbené

Neskorý výnosný hybrid určený na jesenný zber. Koreň je dlhý, tupo špicatý, oranžovo-červenej farby. Je možný mechanizovaný zber. Zelenina je vhodná na priamu spotrebu a konzervárenské spracovanie. Vegetačná doba je 150 - 160 dní.

1,5g (800s)0,91 €
Semená: Uhorka nakladačka CORVETA F1
  Skladom

Skorá, vysoko výnosná odroda s prevažne samičím kvitnutím. Plody sú tmavozelené, geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodov je 3,6:1. Odolná je voči vírusovej mozaike, černi a múčnatke a je vysoko tolerantná voči plesni uhorkovej.

1,5g (40s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka ALHAMBRA F1
  Skladom

Skorý partenokarpický hybrid stredného vzrastu. Plody sú tmavozelené s hrubou riedkou bradavičnatosťou, valcovitého tvaru, geneticky nehorké. Hybrid je vysoko tolerantný voči plesni uhorkovej. Pomer šírky a dĺžky plodu je 3,4 : 1.

1,2g (30s)1,46 €
Semená: Uhorka nakladačka ALOE F1
  Skladom

Skorý až poloskorý výnosný hybrid s prevažne samičím kvitnutím. Plody sú dlhé, štíhle s hrubou riedkou bradavičnatosťou, valcovitého tvaru, tmavozelenej farby, geneticky nehorké. Pomer dĺžky k šírke plodu je 3,8 : 1.

1,5g (40s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka MARIETA F1
  Skladom

Výnosný poloskorý hybrid, vhodný do všetkých oblasti pestovania uhoriek. Má veľmi výraznú odolnosť proti plesni uhorkovej. Plody sú stredne zelené, riedko bradavičnaté, geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,2 :1.

1,5g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka ORFEUS F1
  Skladom

Skorý až poloskorý partenokarpický hybrid. Rastliny majú stredný vzrast s takmer výlučne samičími kvetmi. Plody sú genetický nehorké. Odroda je vysoko tolerantná voči plesni uhorkovej. Pomer dĺžky a šírky je 3,1:1.

1,2g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka KARLOS F1
  Skladom

Skorá, výnosná, partenokarpická hybridná odroda stredného vzrastu s veľmi vysokou odolnosťou proti plesni uhorkovej. Tmavozelené plody sú genetický nehorké s jemnou bradavičnatosťou. Pomer dĺžky k šírke plodov je 3,8:1.

1,5g (40s)1,46 €
Semená: Uhorka nakladačka AMELIA F1
  Skladom

Skorá, hybridná partenokarpická odroda typu "multifruit" so stredným vzrastom. Plody sú stredne zelené bez melíru, geneticky nehorké s jemnou ostnatosťou, ktorú tvoria chĺpky. Odroda je tolerantná k plesni uhorkovej a vírusovej mozaike. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,4:1.

1,5g (40s)1,46 €
Semená: Uhorka nakladačka TWIGY F1
  Skladom

Poloskorý, vysoko výnosný hybrid. Rastliny majú stredný vzrast s prevažne samičím kvitnutím. Plody sú tmavozelené, takmer hladké. Hybrid je odolný voči vírusovej mozaike uhoriek, múčnatke a je vysoko tolerantná voči plesni uhorkovej. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,6:1.

30s1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka FANTASY F1
  Skladom   Obľúbené

Výnosný skorý až poloskorý hybrid vhodný do všetkých oblastí pestovania uhoriek. Má veľmi výraznú odolnosť proti piesni uhorkovej. Plody sú geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,1:1.

1,5g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka ZUZANA F1
  Skladom

Partenokarpický, skorý až poloskorý hybrid stredného vzrastu s veľmi dobrou odolnosťou proti plesni uhorkovej. Plody sú geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,2:1.

1,5g (40s)1,46 €
Semená: Uhorka nakladačka EVEREST F1
  Skladom   Obľúbené

Veľmi skorý hybrid s prevažne samičím kvitnutím. Plody sú stredne zelenej farby s hustou jemnou bradavičnatosťou. Má výraznú toleranciu na pleseň uhorkovú, múčnatku a na vírusovú mozaiku. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,6:1.

1,1g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka KAREN F1
  Skladom

Partenokarpická, skorá hybridná odroda s takmer výlučne samičím kvitnutím, vhodná do všetkých uhorkových pestovateľských oblastí. Plody sú geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3:1. Vysoko tolerantná je k plesni uhorkovej.

1g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka šalátová  SATURN F1
  Skladom

Poloskorý partenokarpický hybrid, holandského typu s výhradne samičím kvitnutím. Nutné je zvislé vedenie rastlín. Postranné výhony sa vyštipujú celé. Tmavozelené plody dorastajú do dĺžky 30 - 35 cm.

10s1,75 €
Semená: Uhorka šalátová skleníková SALADIN F1
  Skladom

Hybrid určený na pestovanie v skleníku a vo fóliových krytoch. Plody sú tmavozelenej farby, štíhle a hladké. Dobre znáša mierne teplotné výkyvy.

9s1,46 €
Semená: Uhorka šalátová skleníková TOLSTOJ F1
  Skladom

Skorá, hybridná odroda s výhradne samičím kvitnutím, určená k rýchleniu vo fóliových krytoch. Plody dosahujú dĺžku cca 18 cm. Je vysoko tolerantná voči plesni uhorkovej. Plody je vhodné pestovať i na bočných výhonkoch, ktoré sa zaštiknú za 3. listom.

10s1,75 €
Semená: Uhorka šalátová do fóliovníka SHERPA F1
  Skladom

Skorý partenokarpický hybrid s výhradne samičím kvitnutím určený na rýchlenie vo fóliových krytoch. Plody sú valcovité, hladké, tmavozelené 16 - 18 cm dlhé. Uhorky je možné pestovať na bočných výhonkoch, ktoré sa zaštiknú za 3. listom.

10s1,75 €
Semená: Uhorka šalátová  PONY F1
  Skladom   Novinka

Do skleníka. Skorá až stredne skorá parenokarpická hybridná odroda vhodná na pestovanie v skleníku. Plod je krátky - dorastie do dĺžky 12 - 15 cm a v tržnej zrelosti stredne zelený.

12s2,04 €
Semená: Uhorka šalátová TWENTY F1
  Skladom

Skorý partenokarpický hybrid so samičím kvitnutím, určený na rýchlenie v skleníkoch a fóliovníkoch. Plody sú valcovité, hladké, tmavozelené, 20 - 22 cm dlhé. Uhorky je možné pestovať na bočných výhonoch, ktoré sa zaštipujú za tretím listom.

10s1,75 €
Semená: Uhorka šalátová na pole OBELIX F1
  Skladom

Poloskorý hybrid určený na pestovanie na poli, ale aj vo fóliových krytoch. Rastliny dobre znášajú prechodné chladnejšie podmienky v priebehu vegetácie. Majú vysokú toleranciu voči plesni uhorkovej. Plody dosahujú dĺžky cca 20 - 22 cm.

30s1,18 €
Semená: Uhorka šalátová na pole AIKON F1
  Skladom

Skorý výnosný hybrid stredného vzrastu s prevažne samičím kvitnutím, určený na pestovanie na poli, ale aj vo fóliových krytoch. Plody sú tmavozelené, valcovité s riedkou bradavičnatosťou, dorastajúce do dĺžky 25 - 28 cm.

25s1,18 €
Semená: Uhorka šalátová na pole JOGGER F1
  Skladom

Skorá hybridná odroda s prevažne samičím kvitnutím, určená na pestovanie na poli a v pareniskách.Rastliny sú bujného vzrastu. Plody sú tmavozelené s riedkou bradavičnatosťou a dorastajú do dĺžky 20 - 22 cm.

20s0,91 €
Semená: Uhorka šalátová na pole RAMZES F1
  Skladom

Skorý partenokarpický hybrid amerického typu, určený na pestovanie na poli, pareniskách aj vo fóliových krytoch. Plody sú riedko bradavičnaté, dĺžky 18 - 20 cm. Dosahuje vysoké výnosy aj pri nedostatku opeľovača.

20s1,46 €
Semená: Paprika na pole EVA
  Skladom

Skorá odroda určená na rýchlenie v skleníkoch i vo fóliovníkoch aj pre poľné pestovanie. Plody rastú zvisle, majú kuželovitý tvar a hrubú dužinu. Farba v technologickej zrelosti je zeleno-žltá a v botanickej zrelosti červená. Rastliny sú citlivé na mráz.

50s0,67 €
Semená: Paprika na rýchlenie MONANTA
  Skladom   Novinka

Veľmi skorá, výnosná odroda určená k pestovaniu na poli ale aj vo fóliových krytoch. Plody sú väčšie, previsnuté, v technologickej zrelosti svetlo žlté, v botanickej červené. Priemerná hmotnosť plodu je 160 g. Odroda je vhodná na zber v technologickej aj botanickej zrelosti pre priamy konzum, ale aj konzervárenské spracovanie.

40s0,67 €
Semená: Paprika na rýchlenie TESLA F1
  Skladom   Novinka

Žltá kvadratická. Poloskorý hybrid, určený pre pestovanie v skleníkoch a fóliových krytoch. Kvadratické šťavnaté plody sú v technologickej zrelosti zelenavo biele a v botanickej sýto žlté. Priemerná hmotnosť plodov je 220 g. Na klíčenie je potrebná stála teplota 20 - 24 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika na rýchlenie SANDRA
  Skladom

Skorá až stredne skorá odroda určená na rýchlenie v skleníkoch i fóliových krytoch. Plody rastú zvisle. Sú stredne veľké, sladkej chuti. Má vysoký podiel kvalitných plodov prvej triedy. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C

40s0,67 €
Semená: Paprika na rýchlenie SHARON F1
  Skladom

Veľmi skorá hybridná odroda papriky, určená pre pestovanie v skleníkoch i fóliových krytoch a v teplejších oblastiach i na poli. Vyniká vysokou plodnosťou. Na jednej rastline dozrieva 17 - 20 plodov. Rastliny dosahujú výšku 90 - 110 cm.

15s1,46 €
Semená: Paprika na rýchlenie PATRICIE
  Skladom

Stredne skorá odroda určená na rýchlenie v skleníkoch aj fóliových krytoch. Pestuje sa najmä do botanickej zrelosti pre veľké, žlté, sladké plody s hmotnosťou cca 240g. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

40s0,67 €
Semená: Paprika na rýchl. žltá kvadratická GARNET F1
  Skladom

Poloskorý hybrid určený pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch. Plody sú v technickej zrelosti stredne zelené, v botanickej zrelosti žlté a lesklé. Plody sú kvadratické s hrúbkou steny 5 - 7 mm. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika na rýchlenie AFRODITA
  Skladom

Stredne skorá odroda určená na rýchlenie v skleníkoch i fóliových krytoch. Odrodu pestujeme najmä pre veľké plody atraktívnej oranžovej farby srdcovitého tvaru., ktoré sa vyznačujú šťavnatou a sladkou chuťou. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24°C po presadení 18 - 20°C. Rastliny sú citlivé na mráz.

40s0,67 €
Semená: Paprika na rýchl. oranžová kvadratická KUBISTA F1
  Skladom

Poloskorá hybridná odroda, určená pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch. Plody sú v technickej zrelosti tmavozelené, v botanickej zrelosti oranžové a lesklé. Plody sú kvadratické, stredne veľké a dosahujú hmotnosť 190 g.

15s1,46 €
Semená: Paprika na rýchl. červená kvadratická PARADISE F1
  Skladom

Stredne skorý hybrid, určený pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch. Plody sú kvadratické, v technickej zrelosti tmavozelené, v botanickej zrelosti jasnočervené. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24°C, po presadení 18 - 20 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika na pole BONETA
  Skladom

Odroda určená na pestovanie vo fóliových krytoch a v teplejších oblastiach i na pestovanie na poli. Plody rastú vzpriamene, farba v technologickej zrelosti je zeleno-biela, v botanickej zrelosti je svetločervená. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

50s0,67 €
Semená: Paprika na pole CYNTHIA F1
  Skladom

Hybridná odroda určená najmä na pestovanie vo fóliovníku, v teplejších oblastiach sa môže pestovať i na poli. Odroda je vhodná na priame konzumovanie a konzervovanie. Plody majú zvislý rast. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C, po presadení 18 - 20 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika do fóliovníka BEJA F1
  Skladom

Veľmi výnosná hybridná odroda určená na pestovanie vo fóliovníkoch. V teplejších oblastiach je možné ju pestovať i na poli. Plody sú dlhé, majú trojuholníkový tvar, na reze intenzívne vyfarbené. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika do fóliovníka DEMETRA F1
  Skladom

Veľmi výnosná hybridná odroda určená na pestovanie vo fóliovníkoch, v teplejších oblastiach znáša i pestovanie na poli. Plody sú dlhé, kónického tvaru, s hrubou stenou dužiny, intenzívne vyfarbené. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika do fóliovníka BEATRIX F1
  Skladom

Skorá hybridná odroda určená na pestovanie vo fóliovníku a v teplejších oblastiach ju možno pestovať i na poli. Je vhodná pre priame konzumovanie a konzervovanie. Plody rastú vzpriamene. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C, po presadení 18 - 20 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika skorá kápia PARADE
  Skladom

Stredne skorá kápia, určená pre pestovanie v skleníkoch, fóliovníkoch a v teplejších oblastiach i na poli. Plody sú úzko trojuholníkové, v technickej zrelosti stredne zelené a v botanickej zrelosti jasnočervené s vysokým leskom s rovnou až vypuklou stopečnou jamkou. Odroda je vhodná najmä na konzervovanie.

40s0,67 €
Semená: Paprika skorá kápia ORNELA
  Skladom

Poloskorá až poloneskorá kápia, určená na pestovanie v skleníku a v teplejších oblastiach i na poli. Plody sú stredne zelené, v botanickej zrelosti sýto žlté. Je vhodná najmä na konzerváciu. Priemerná hmotnosť plodu je 140g.

60s0,67 €
Semená: Paprika skorá KOMTESA F1
  Skladom

Veľmi skorá hybridná odroda, určená pre pestovanie v skleníkoch, fóliovníkoch a v teplejších oblastiach i na poli. Plody sú trojuholníkovité, v technickej zrelosti žltozelené a v botanickej zrelosti červené. Na jednej rastline dozrieva 17 až 20 plodov. V skleníku je vhodné vyväzovanie.

15s1,46 €
Semená: Paprika skorá rajčiaková ONTARA
  Skladom

Skorá odroda papriky rajčiakového typu, určená pre pestovanie na poli i vo fóliových krytoch. Plody sú vzpriamené, plocho-guľovité až srdcovité, v technologickej zrelosti zelenavo-biele a v botanickej zrelosti červené a sladké. Je vhodná najmä na konzervovanie. Priemerná hmotnosť plodu je 70 g.

40s0,67 €
Semená: Paprika skorá rajčiaková DUMAS
  Skladom

Poloskorá odroda papriky rajčiakového typu, vhodná pre pestovanie na poli i vo fóliových krytoch. Plody sú guľaté až srdcovité, hrubostenné, v technologickej zrelosti tmavo zelené a v botanickej zrelosti tmavo červené, lesklé, sladké. Priemerná hmotnosť plodu je 90 g. Odroda je rezistentná voči Tobamovírusu (TMV) pathotyp 0.

50s0,91 €
Semená: Paprika baraní roh ARTIST
  Skladom

Veľmi skorá odroda sladkého baranieho rohu, určená pre studené rýchlenie i pre poľné pestovanie. Plody sú v technickej zrelosti stredne zelené, v botanickej zrelosti jasno sýto červené s výrazným leskom. Odroda je vhodná na konzervovanie celých plodov.

50s0,67 €
Semená: Paprika baraní roh POSEIDON
  Skladom

Veľmi skorá odroda pálivého baranieho rohu, určená pre studené rýchlenie i pre poľné pestovanie. Plody sú v technickej zrelosti stredne zelené, v botanickej zrelosti jasno sýtočervené s výrazným leskom. Odroda je vhodná na konzervovanie celých plodov.

50s0,91 €
Semená: Paprika kozí roh sladká SORA
  Skladom   Novinka

Skorá odroda sladkej papriky typu kozí roh určená na studené rýchlenie a poľné pestovanie s oporou. Plody sú v technickej zrelosti žltozelené, v botanickej zrelosti sú jasne sýto červené s výrazným leskom. Odroda je vhodná na konzervovanie celých plodov.

40s0,91 €
Semená: Paprika kozí roh pálivá HARRIET
  Skladom   Novinka

Skorá odroda štipľavej papriky typ kozí roh, určená na studené rýchlenie a poľné pestovanie s oporou. Plody sú v technologickej zrelosti stredne zelené, v botanickej zrelosti sú jasno sýto červené s výrazným leskom. Odroda je určená na konzervovanie celých plodov.

40s0,91 €
Semená: Paprika chilli červená GUTERA
  Skladom

Odroda stredne vysokej, pálivej papričky, určená predovšetkým pre drobnopestovateľov k pestovaniu na poli i na balkónoch vo väčších nádobách. Zvislé, dlhé úzke plody sú v technologickej zrelosti tmavozelené, v botanickej zrelosti sú červené.

50s0,91 €
Semená: Paprika čerešňová ostrá KORÁL
  Skladom

Poloskorá odroda veľmi pálivej papriky určená na nakladanie alebo na výrobu korenia sušením. Rastlina má slabší vzrast a bohatú násadu plodov 2 - 3 cm veľkých. Rastliny sú citlivé na mráz.

80s0,67 €
Semená: Paštrnák KAMO
  Skladom

Koreňová zelenina, určená na priame konzumovanie, sušenie, mrazenie a na skladovanie. Má vysoký obsah bielkovín. Zberáme na jeseň, korene dobre prezimujú v pôde, čo umožňuje aj skorý jarný zber. Vegetačná doba je 150 - 170 dní.

3g (500s)0,53 €
Semená: Patizón biely DISCO
  Skladom   Obľúbené

Kríčkovitá rastlina patriaca do skupiny tekvíc. Mladé plody sú biele, diskovitého tvaru vhodné na konzervovanie. Väčšie sú vhodné na rozličné spôsoby kuchynskej úpravy. Vysievame priamo na záhon po 2 - 3 semenách.

1,5g (11s)0,53 €
Semená: Pažitka BOHEMIA
  Skladom   Obľúbené

Veľmi úrodná odroda vhodná na rýchlenie a poľné pestovanie. Listy majú pikantnú chuť a vysoký obsah vitamínu C. Veľmi dobre prezimuje. Zber možno niekoľkokrát opakovať.

1,8g (1000s)0,53 €
Semená: Petržlen koreňový ALBA
  Skladom   Obľúbené

Poloneskorá odroda pre univerzálne použitie, veľmi odolná proti hrdzi koreňov. Koreň je stredne dlhý s hladkým bielym povrchom, veľmi odolný proti vetveniu. Dužina je biela a netmavne ani pri konzervovaní. Vegetačná doba je 175 - 195 dní.

4g (1500s)0,67 €
Semená: Petržlen koreňový KONIKA
  Skladom

Poloskorá odroda vhodná pre letný zber s vňaťou a jesenný zber bez vňate. Korene sú stredne dlhé, široko kužeľovité a hladké. Dorastajú do dĺžky 12 - 15 cm. Aromatická dužina je krémovo-biela pri strede s miernym mramorovaním.

4g (1500s)0,67 €
Semená: Petržlen koreňový OSBORNE
  Skladom

Jesenná odroda určená na jesenný zber bez vňate a na dlhodobé skladovanie. Dlhý kužeľovitý koreň má šedo-bielu farbu, aromatická dužina je smotanovo-biela. Má veľkú odolnosť proti hrdzi i chorobám pri skladovaní. V letnom období dobre znáša prísušok. Doporučuje sa pestovanie v hroblinách.

4g (1500s)0,62 €
Semená: Petržlen vňaťový ASTRA
  Skladom

Odroda vhodná na celoročné poľné pestovanie a rýchlenie v zimných mesiacoch. Silno skučeravené listy majú stredne až tmavozelenú farbu a sú určené na priamu konzumáciu, sušenie i mrazenie. Vňať intenzívne dorastá a zber je možné opakovať po 8. - 10. týždňoch.

4g (1500s)0,53 €
Semená: Petržlen vňaťový FEST
  Skladom

Výnosná odroda vhodná na celoročné poľné pestovanie i na zimné rýchlenie. Výsev je možné prevádzať celoročne. Vňať po odrezaní rýchlo dorastá, zber sa môže viackrát opakovať. Vegetačná doba je 80 - 90 dní.

4g (1500s)0,53 €
Semená: Pór letný GOLEM
  Skladom

Poloskorá odroda určená na letný i jesenný zber. Rastliny sú stredne vysoké. K predĺženiu vybielenej časti stopky vysadíme 3 mm hrubé sadenice do brázd hlbokých 10 - 15 cm a neskôr postupne prihŕňame. Vegetačná doba od výsevu je 140 - 160 dní.

1,5g (300s)0,67 €
Semená: Pór jesenný TERMINAL
  Skladom

Poloskorá, vysoko výnosná odroda, určená pre letný a jesenný zber. Rastliny sú vyrovnané, stredne vysoké so stredne zelenými listami. Dĺžka konzumnej časti je 35 - 40 cm. Výsev pre predpestovanie sadby od januára do polovice apríla, výsadba od apríla.

1,5g (300s)0,67 €
Semená: Pór jesenný TITUS
  Skladom

Odroda určená na jesenný zber. Rastlina má vzpriamené, tmavé, modrozelené listy. Dĺžka konzumnej časti je 20 - 25 cm. Prezimuje do - 12°C.

1,5g (300s)0,67 €
Semená: Paradajky tyčové MANDAT F1
  Skladom   Obľúbené

Skorý, veľmi plodný hybrid ďatlového rajčiaka, ktorý je vhodný pre pestovanie na poli i v krytých priestoroch. Plody má drobné, valcovité, červené a veľmi sladké. Vijany sú dlhé s 20. - 25. pevnými plodmi s hmotnosťou 10 - 15 g, ktoré nepraskajú a nepadajú z vijanu.

10s1,75 €
Semená: Paradajky kolíkové CHERROLA F1
  Skladom

Vysoko výnosný hybrid kolíkového rajčiaka s malými guľatými plodmi o hmotnosti 20 - 30 g. Odroda je vhodná pre studené rýchlenie a poľné pestovanie. Rastlina je stredne vysoká a vyznačuje sa vysokou toleranciou k piesni zemiakovej. Na jednom strapci dozrieva 20 a viac plodov.

30s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové CHARMANT F1
  Skladom   Novinka

Veľmi výnosný, kolíkový hybrid čerešňového rajčiaku s malými červenými plodmi a hmotnosti okolo 15 g. Odroda je vhodná na studené rýchlenie a poľné pestovanie. Rastlina sa vyznačuje vysokou toleranciou voči plesni zemiakovej. Na jednom strapci dozrieva približne 20 plodov. Vhodná na pestovanie v nádobách.

30s1,46 €
Semená: Paradajky kolíkové SONET F1
  Skladom   Novinka

Do fóliovníka. Poloskorá hybridná odroda kolíkového rajčiaku typu LSL, určená pre teplé i studené rýchlenie v skleníkoch a fóliovníkoch. V teplejších oblastiach je možné pestovanie i na poli. Rastlina je stredne bujná. Plody sú väčšie, oválne, v počte 8 - 10 ks na jednom strapci. Hmotnosť plodu je 110 - 120 g.

30s1,75 €
Semená: Paradajky kríčkové DALIMIL
  Skladom   Novinka

Poloskorá odroda kríčkového rajčiaku, určená pre poľné pestovanie a pre ručný zber a priamy konzum. Plody sú väčšie, guľaté s hmotnosťou 85 - 95 g. Je rezistentný voči fusáriovému vädnutiu.

70s0,67 €
Semená: Paradajky kríčkové guľaté GALERA
  Skladom

Poloskorá odroda determinantného (pri pestovaní nevyžadujú oporu ani vylamovanie bočných výhonkov) rajčiaka. Plody sú tvrdé, nepraskajú, neopadávajú a dorastajú do hmotnosti 80 - 90 g. Na jednej rastline dozrieva 70 - 90 plodov. Odroda je určená pre poľné pestovanie a konzervárenské spracovanie.

70s0,53 €
Semená: Paradajky kríčkové oválne TERION
  Skladom

Poloskorá odroda determinantného (pri pestovaní nevyžadujú oporu ani vylamovanie bočných výhonkov) rajčiaka so stredne veľkými výrazne červenými plodmi oválneho tvaru s hmotnosťou 80 - 90 g. Na jednej rastline dozreje cca 70 plodov, ktoré neopadávajú a nepraskajú. Odroda je vhodná na poľné pestovanie pre konzervárenské spracovanie.

70s0,53 €
Semená: Paradajky kolíkové RUBINKA
  Skladom   Novinka

Skorá odroda kolíkového čerešňového rajčiaku, určená na pestovanie na poli ale aj v skleníkoch i fóliovníkoch. Plody sú drobné, guľaté, červené, vhodné na sušenie a následné nakladanie. Strapce sú vetvené, veľmi dlhé a je na nich cca 30 - 35 plodov ktoré nepraskajú a nepadajú. Hmotnosť polu je 10 - 15 g.

30s1,18 €
Semená: Paradajky kolíkové koktejlové SPENCER
  Skladom

Poloneskorá odroda určená na teplé i studené rýchlenie v skleníkoch aj fóliovníkoch. V teplejších oblastiach je možné i poľné pestovanie. Plody sú malé, guľaté, pevné, odolné proti prasknutiu o hmotnosti 30 - 40 g. Dozrievajú naraz a môžu sa zbierať celé strapce.

30s1,46 €
Semená: Paradajky tyčové STUPICKÉ
  Skladom   Obľúbené

Odroda kolíkovej rajčiny, určená na priame konzumovanie a poľné pestovanie. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky. Vegetačný vrchol zaštipujeme za 5. - 7. strapcom, čím urýchlime zretie plodu. Hmotnosť plodu je 55 - 65 g.

150s0,53 €
Semená: Paradajky tyčové PALAVA F1
  Skladom   Obľúbené

Do skleníka. Stredne skorá hybridná odroda typu LSL pre studené i teplé rýchlenie s možnosťou pestovania i na poli v teplejších oblastiach. Plody sú veľké, v jednom strapci dozrieva 6 - 8 plodov s hmotnosťou 140 - 160 g. Je rezistentná proti ToMV, Fol 0,1 a Vd. Má veľmi dobrú skladovateľnosť. V priebehu vegetácie vylamujeme zálistky.

30s1,75 €
Semená: Paradajky tyčové do sklen. ATERON F1
  Skladom

Poloneskorá, kolíková, hybridná odroda typu LSL, určená pre teplé i studené rýchlenie v skleníkoch i fóliovníkoch. V teplejších oblastiach je možné i poľné pestovanie. Hmotnosť plodu je 130 - 140 g. Je rezistentná voči vírusu tabakovej mozaiky, fuzáriu a háďatkám.

20s1,75 €
Semená: Paradajky tyčové PEDRO F1
  Skladom

Do skleníka. Odroda určená pre pestovanie v skleníkoch a fóliových krytoch. V teplejších oblastiach je možné i poľné pestovanie. Plod je stredne veľký až veľký 120 - 135 g, odolný voči praskaniu. Má veľmi dobrú skladovateľnosť a dobrú chuť. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky.

30s1,75 €
Semená: Paradajky tyčové HARDY F1
  Skladom

Do fóliovníka. Neskorá, kolíková hybridná odroda typu LSL, určená pre teplé i studené rýchlenie v skleníkoch i fóliových krytoch. Rastlina je vzrastlá. Plod je veľký, guľovitý, hladký. Má veľmi dobrú skladovateľnosť. Hmotnosť plodov je 170 - 190 g.

20s1,75 €
Semená: Paradajky tyčové do fóliovníku DAFNE F1
  Skladom

Skorá až stredne skorá odroda určená pre pestovanie v skleníkoch a fóliových krytoch, v teplejších oblastiach ju možno pestovať i na poli. Plod je stredne veľký až veľký, 120 - 140 g, odolný proti praskaniu. Má veľmi dobrú skladovateľnosť a dobrú chuť. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky.

30s1,46 €