Neváhejte a kontaktujte nás!
  0903 911 953    info@koba-zahrada.sk

Semená

Kvalitné semená zeleniny a bylín priamo od šľachtiteľa MoravoSeed.

ProduktPočet semienCena
Semená: Brokolica LIMBA
  Skladom

Skorá odroda tvoriaca stredne veľké, zelené ružice určené pre priame konzumovanie a krátkodobé skladovanie. Okrem centrálnej ružice vytvára i menšie ružice z bočných výhonov. Je vhodná najmä pre letné a jesenné zbery. Vegetačná doba od výsadby je 65-75 dní.

100s0,53 €
Semená: Brokolica APOLENA F1
  Skladom

Poloneskorý hybrid určený na priame konzumovanie, mrazenie a krátkodobé skladovanie. Je vhodný pre celoročné pestovanie. Ružice sú veľké a kompaktné, lahodnej chuti s jemným hlúbom. Vegetačná doba od výsadby je 75 - 85 dní.

30s0,91 €
Semená: Karfiol neskorý OCTAVIAN
  Skladom   Novinka

Poloneskorá odroda určená pre jesenný zber. Rastliny sú silnejšieho vzrastu s bielou stredne hrboľatou ružicou odolnou proti fialoveniu. Vyžaduje pravidelnú závlahu a dostatočnú zásobu živín. Vegetačná doba od výsadby je 85 - 95 dní.

70s0,67 €
Semená: Karfiol skorý BETA
  Skladom   Novinka

Veľmi skorá odroda určená pre studené rýchlenie a najskoršie poľné pestovanie. Vytvára bielu, stredne hrboľatú ružicu odolnú proti fialoveniu. Vegetačná doba od výsadby je 58 - 60 dní.

110s0,53 €
Semená: Zeler buľvový ALBIN
  Skladom

Poloskorá, vysoko výnosná, bezantokyanová odroda určená pre jesenný zber. Buľvy sú veľké s bielou dužinou, ktorá nemení farbu ani po konzervárenskom spracovaní. Sú odolné proti tvorbe dutiny. Vegetačná doba od výsadby je 140 dní.

700s0,53 €
Semená: Zeler buľvový MONET F1
  Skladom   Novinka

Skorá, veľmi výnosná hybridná odroda, určená na zber vňate alebo na jesenný zber a skladovanie. Buľva je veľká, odolná voči vybiehaniu do kvetu a vysoko tolerantná k septorióze zeleru. Vegetačná doba od výsadby po zber vňate je cca 90 dní, na zber k skladovaniu cca 135 dní.

50s0,91 €
Semená: Zeler buľvový ASTERIX F1
  Skladom

Skorá, vysoko výnosná hybridná odroda určená pre zber s vňaťou alebo pre jesenný zber na uskladnenie. Buľva je veľmi veľká, guľatá a koreňový systém vyrastá iba zo spodnej časti buľvy. Vegetačná doba od výsadby pre zber na uskladnenie je cca 130 dní.

50s0,91 €
Semená: Zeler listový JEMNÝ
  Skladom

Typ na priamu spotrebu, sušenie i mrazenie. Vytvára veľmi bohatú listovú ružicu a možno ho i prirýchľovať. Vňať zbierame preberaním listov. Vegetačná doba od výsadby je 70 - 80 dní.

400s0,53 €
Semená: Zeler listový PIKANT
  Skladom

Odroda určená pre zber veľmi aromatických listov používaných pre priamu spotrebu, sušenie a mrazenie. Vňať zbierame prebierkou listov postupne v priebehu celej vegetácie. Odroda je odolná voči septorióze zeleru a vyniká mrazuvzdornosťou.

400s0,67 €
Semená: Zeler listový MALACHIT
  Skladom

Poloskorá, stredne vysoká odroda s tmavozelenými listami. Rapíky sú hrubé, dužinaté, dlhé a vzpriamené. pestujeme z predpestovanej sadby. vegetačná doba od výsadby je 75 - 85 dní.

400s0,53 €
Semená: Cibuľa jarná VŠETANA
  Skladom

Odroda vhodná pre pestovanie z priamych výsevov i zo sadzačky. Dužina je biela až nažltlá a má jemnú sladkastú chuť. Je veľmi plastickou odrodou do všetkých pestovateľských oblastí. Vyznačuje sa dobrou skladovateľnosťou.

2g (350s)0,53 €
Semená: Cibuľa jarná šalátová GLOBO
  Skladom

Odroda šalátovej cibule s vynikajúcimi chuťovými vlastnosťami určená pre prípravu šalátov i ako samotná príloha. Jej výroba vyžaduje pestovanie z predpestovanej sadby. Cibule dosahujú hmotnosť 750 g a viac. Nie je vhodná na dlhodobé skladovanie.

1,3g (240s)0,91 €
Semená: Cibuľa jarná biela AVALON
  Skladom

Poloskorá odroda bielej cibule, určená pre priamu konzumáciu, konzervovanie a strednodobé skladovanie. Vyniká jemnou cibuľovou chuťou. Hmotnosť cibúľ je 105 g. Vegetačná doba od výsevu je 125 - 130 dní.

2g (350s)0,67 €
Semená: Cibuľa ozimná žltá AUGUSTA
  Skladom

Skorá odroda ozimnej cibule určená k prezimovaniu na poli z augustových výsevov. Vhodná je najmä na zber s vňaťou, na zväzkovanie, ale môže sa zberať i ako čerstvá alebo suchá.

2g (350s)0,53 €
Semená: Cibuľa jarná červená GRENADA
  Skladom

Skorá, veľmi výnosná odroda, určená pre strednodobé skladovanie a priame konzumovanie. Odroda je vhodná pre pestovanie zo sadzačky i priamych výsevov. Farba cibule je karmínovo fialová, na reze je biela s karmínovými vnútornými suknicami.

2g (350s)0,67 €
Semená: Cibuľa jarná AMFORA F1
  Skladom   Novinka

Neskorá odroda výborná na uskladnenie. Hmotnosť cibule je 160 - 185 g, farba sukníc je hnedá. Je určená pre pestovanie z priamych výsevov, vegetačná doba je 135 - 140 dní.

1,3g (200s)0,91 €
Semená: Cibuľa jarná UNICO F1
  Skladom

Poloskorá hybridná odroda výborná na uskladnenie. Cibule sú stredne veľké, široko elipsovité so stredným krčkom ktorý dobre zaťahuje a dosahuje hmotnosť 130 - 135 g. Suknice sú pevné a priliehavé. Vegetačná doba je 128 - 131 dní.

1,3g (200s)0,91 €
Semená: Cibuľa jarná TOSCA
  Skladom

Odroda poloneskorej až neskorej podlhovastej cibule určená najmä pre krájanie na plátky. Cibule majú priečny priemer cca 5 cm dorastajú do dĺžky 12 až 14 cm a dosahujú hmotnosť 160 - 165 g. Suknice sú pevné, stredne hnedé. Veľmi dobre sa skladuje.

1g (200s)0,91 €
Semená: Cibuľa zimná ENTITA
  Skladom

Odroda určená pre zber s vňaťou a k zväzkovaniu. Vysievať ju možno od jari do polovice júla. Rastliny vyrastajú s jedným vegetačným vrcholom a tmavo zelenými vzpriamenými listami. Vegetačná doba je z jarných výsevov približne 70 dní.

2g (400s)0,67 €
Semená: Fazuľa kríčková NOVORES
  Skladom   Obľúbené

Poloskorá výnosná odroda určená pre priamy konzum i priemyselné spracovanie. Lusky dorastajú do dĺžky 13 cm, sú veľmi tmavo-zelené, na priereze guľaté. Kvôli citlivosti na neskoré ranné mrazíky ju pestujeme na chránenom slnečnom stanovisku.

20g (60s)0,67 €
Semená: Fazuľa kríčková fialová AMETHYST
  Skladom

Poloskorá, výnosná odroda, určená na zber celých luskov v mliečnej zrelosti zrna. Lusky sa zbierajú postupne, odtrhnutím. Sú vhodné pre priame konzumovanie i konzervovanie. Rastliny sú citlivé na neskoré jarné mráziky, preto ich treba pestovať na chránenom, slnečnom mieste.

20g (60s)0,91 €
Semená: Fazuľa kríčková melír. BORLOTTO L.DI FUOCO NANO
  Skladom

Odroda na priamy konzum celých strukov v mliečnej zrelosti i na konzervovanie. Rastliny pestujeme na chránenom, slnečnom mieste. Neznášajú mráziky.

20g (25s)0,91 €
Semená: Fazuľa kríčková zelená DALMATIN
  Skladom

Skorá až stredne skorá odroda je určená na zber suchého zrelého semena. Lusky sú stredne dlhé, svetlozelenej farby, bez vláknitosti. Semeno je väčšie, oválne, bielo-čierne.

20g (25s)0,91 €
Semená: Fazuľa kríčková zelená SIGMA
  Skladom

Poloskorá výnosná odroda, určená pre zber celých luskov v mliečnej zrelosti zrna. Lusky sa zbierajú postupne, odtrhnutím. Nemajú pergamenovú vrstvu a sú vhodné na priame konzumovanie a konzervovanie. Rastliny sú citlivé na neskoré jarné mráziky, preto ich treba pestovať na chránenom a slnečnom mieste.

30g (75s)0,91 €
Semená: Fazuľa kríčková MAXIDOR
  Skladom   Obľúbené

Odroda kríčkovitého typu vhodná pre priemyselné spracovanie a pre využitie v čerstvom stave. Struk je stredne dlhý, zlatožltý, hladký bez vláknitosti. Semená sú biele.

20g (60s)0,67 €
Semená: Fazuľa kríčková žltá BLANCHE

Skorá až stredne skorá odroda, určená pre zber luskov na zeleno i na zber suchého, zrelého semena. Lusky sú žlté, stredne dlhé, bez vláknitostí. Semeno je ĺadvinovité, dvojfarebné. Základná farba je biela a v strede má čierne škvrny.

20g (50s)0,91 €
Semená: Fazuľa tyčová KONSTANTIN
  Skladom

Poloskorá odroda. Lusky sú svetlozelené, bez vlákna, na priereze majú elipsovitý tvar a dorastajú do dĺžky 18 - 20 cm. Odroda je vhodná na zber čerstvých luskov, ale i na zber semena ktoré má okrovú farbu. Odroda je rezistentná voči antraknóze.

15g (15s)0,91 €
Semená: Fazuľa tyčová fialová BLAUHILDE

Atraktívna fialová odroda bez vláknitosti s guľatými/oválnymi mäsitými luskami dlhými až 27 cm. Je odolná proti bežným chorobám. Vyžaduje dobre odvodnené, vlhké, bohaté pôdy a slnečné stanovisko. Varením zmenia farbu na tmavo zelenú.

15g (15s)0,91 €
Semená: Fazuľa tyčová melír. BORLOTTO DI VIGEVANO
  Skladom

Výnosná, melírovaná odroda pre okrasné účely a kuchynské využitie. Fazuľu vysievame do hniezd po 3 zrnách. Oberáme postupným trhaním luskov. Pestujeme ju na chránenom, slnečnom mieste. Vegetačná doba je 80 dní.

15g (14s)0,91 €
Semená: Fazuľa tyčová GOLDMARIE
  Skladom

Odroda so zlatožltými plodmi pre okrasné účely i kuchynské využitie. Ploché lusky lahodnej chuti, ideálne pri dĺžke 15 cm. Kvôli citlivosti na neskoré mráziky pestujeme na chránenom slnečnom stanovisku.

15g (15s)0,91 €
Semená: Hrach dreňový skorý WINNER
  Skladom   Obľúbené

Skorá odroda na postupný zber zeleného hrášku na priamu konzumáciu, konzerváciu a mrazenie. Struk je 8 - 9 cm dlhý. Vegetačná doba je 60 dní.

50g (200s)0,91 €
Semená: Hrach dreňový veľmi skorý AVOLA
  Skladom

Veľmi skorá odroda na postupný zber zeleného hrášku na priamu konzumáciu, konzervovanie a mrazenie. Zrná sú veľké, stredne zelené. Struk je 8 - 9 cm dlhý a obsahuje 7 - 8 zŕn. Vegetačná doba je 55 - 60 dní.

50g (200s)0,67 €
Semená: Hrach cukrový JESSY
  Skladom

Poloneskorá odroda na priamu konzumáciu, konzerváciu a mrazenie. Struky zberáme postupným trhaním, nemajú vnútornú pergamenovú vrstvu.

30g (100s)0,67 €
Semená: Hrach dreňový neskorý BOOGIE
  Skladom   Obľúbené

Poloneskorá odroda určená pre postupný zber zeleného hrášku na priame konzumovanie, konzervovanie a mrazenie. Vegetačná doba od výsevu je 63 - 69 dní. Na jesenný zber vysievame v polovici júla.

50g (200s)0,67 €
Semená: Kel kučeravý KAPITAN F1
  Skladom

Stredne skorý hybrid vhodný na priame konzumovanie. V kuchynskej úprave sa používa ako kel alebo ako výzdoba pokrmov. Vyniká odolnosťou proti mrazu. Znáša teploty až - 15 °C. Rastlina je vysoká cca 70 cm, rozložitá, odolná proti vyvráteniu.

40s0,53 €
Semená: Kel zelený KAPRAL
  Skladom

Nízka, poloskorá odroda listovej zeleniny s podobným využitím ako kel. Určená je na priame konzumovanie ale aj dekoráciu pokrmov. Vyznačuje sa odolnosťou voči mrazu (až - 12°C). Listy sú bublinaté, silno skučeravené, bohaté na vitamíny,

1g (200s)0,53 €
Semená: Kel kučeravý SCARLET
  Skladom   Novinka

Rastlina veľmi dekoratívneho vzhľadu, bohatá na vitamíny a vhodná na priame konzumovanie. Vďaka vysokej odolnosti voči mrazu (až - 18 °C) je veľmi cennou zeleninou i v zimnom období.

200s0,53 €
Semená: Kel hlávkový skorý ENTIRA F1
  Skladom

Veľmi skorá hybridná odroda , určená pre skoré poľné pestovanie. Rastlina je nízka, hlávka je malá, dobre uzatvorená, stredne pevná s tmavozelenými obalovými listami - na reze je svetložltá. Je odolná proti praskaniu a vybiehaniu do kvetu. Pre urýchlenie zberu je vhodné prekrytie netkanou textíliou.

30s0,53 €
Semená: Kel ružičkový DOLORES F1
  Skladom

Skorý hybrid vhodný na jednorázový zber. Rastlina je vysoká 100 - 110 cm. Ružičky sú stredne zelené, dobre uzatvorené a vyrovnané. Vhodné na konzumovanie i mrazenie. Vegetačná doba od výsadby je 120 - 130 dní.

50s0,67 €
Semená: Kel ružičkový CASIOPEA
  Skladom

Poloneskorá odroda určená najmä na postupný zber. Rastlina je vysoká 110 - 125 cm. Má dobrú odolnosť proti mrazu. Vegetačná doba od výsevu je 150 - 165 dní.

230s0,53 €
Semená: Kapusta pekinská FORCO F1
  Skladom   Novinka

Skorá hybridná odroda, určená pre celoročné pestovanie. Hlávky sú pevné, súdkovitého tvaru, svetlo zelené o hmotnosti 1,2 - 1,5 kg. Odroda je výrazne odolná voči vybiehaniu do kvetu.

40s0,91 €
Semená: Kapusta pekinská HILTON
  Skladom

Odroda určená na jesenný zber. Vegetačná doba od výsevu je 60 - 70 dní. S koreňovým balom možno hlávky strednodobo skladovať. Znesie i slabšie mráziky.

100s0,53 €
Semená: Kapusta čínska PAKET
  Skladom

Skorá odroda čínskej kapusty, určená pre jarný a jesenný zber. Rastlina je stredne vysoká, listové stopky (rapíky) sú biele stredne dlhé, listy veľké tmavozelenej farby. Je stredne odolná k vybiehaniu do kvetu. Vegetačná doba od výsevu je 45 - 55 dní.

0,3g (60s)0,67 €
Semená: Kapusta skorá PYLON F1
  Skladom   Novinka

Veľmi skorá hybridná odroda určená na letný zber. Hlávka je stredná, dobre krytá, svetlo šedo-zelená, vo vnútri žltastá. Odroda je veľmi odolná voči praskaniu hlávok. vegetačná doba je od výsadby 51 - 57 dní.

40s0,67 €
Semená: Kapusta skorá DYNAMIC F1
  Skladom

Veľmi skorá hybridná odroda, určená na pestovanie pod fóliou a najskoršie poľné pestovanie na priamu konzumáciu. Hlávka je dobre zavinutá a výrazne odolná proti praskaniu s hmotnosťou 0,8 - 1,1 kg. Vegetačná doba od výsadby je 60 - 65 dní.

50s0,53 €
Semená: Kel hlávkový neskorý BLISTRA F1
  Skladom

Poloneskorý hybrid určený na letný a jesenný zber. Hlávka je veľká, dobre zavinutá, na reze žltá odolná voči vyvracaniu a predčasnému praskaniu. Vegetačná doba od výsadby je 95 - 100 dní.

40s0,53 €
Semená: Kapusta červená KALIBOS
  Skladom

Neskorá odroda na priamy konzum, rezanie i krátkodobé skladovanie. Dosahuje hmotnosť 2 - 2,5 kg. Vegetačná doba je 105 - 120 dní.

150s0,67 €
Semená: Kapusta neskorá TARGET F1
  Skladom

Poloneskorý hybrid kapusty určený na rezanie i skladovanie. Priemerná hmotnosť hlávky je 3,3 kg. Vegetačná doba od výsadby je 125 - 130 dní. Je rezistentná voči fuzarióze.

50s0,67 €
Semená: Kapusta neskorá MADISON F1
  Skladom

Poloneskorá hybridná vysoko výnosná odroda, určená hlavne na rezanku - kvasenie a konzervárenské spracovanie. Hlávky sú guľaté, veľké a dorastajú do hmotnosti 4,5 - 5 kg. Vyznačuje sa dobrým zdravotným stavom. Vegetačná doba od výsadby je 115 - 120 dní.

50s0,67 €
Semená: Kaleráb skorý KORFU F1
  Skladom   Obľúbené

Veľmi skorý hybrid určený k rýchleniu všetkými spôsobmi a pre celoročné poľné pestovanie. Buľvy sú odolné proti drevnatienu, praskaniu, vybiehaniu do kvetu a prerastaniu. Buľva je plocho guľovitá, svetlozelená s kvalitnou jemnou dužinou. Vegetačná doba od výsevu je 75 - 80 dní.

60s0,67 €
Semená: Kaleráb skorý biely LUNA
  Skladom

Veľmi skorý kaleráb, určený na rýchlenie a na celoročné poľné pestovanie. Odroda je veľmi odolná proti vybiehaniu do kvetu, drevnateniu a praskaniu buliev. Pri jarnom pestovaní vyžaduje pravidelnú závlahu. Vegetačná doba od výsevu je 75 - 80 dní.

250s0,53 €
Semená: Kaleráb poloskorý biely BOHEMIA F1
  Skladom   Novinka

Poloskorý hybrid, ktorý vytvára stredne veľkú elpisovitú buľvu s kvalitnou jemnou dužinou. Je odolný proti drevnateniu, vybiehaniu do kvetu a praskaniu buliev. Je určený pre jarné a jesenné pestovanie. Vegetačná doba 90 - 95 dní.

50s0,91 €
Semená: Kaleráb skorý modrý BALLOT F1
  Skladom

Skorá hybridná odroda modrého kalerábu určená na jarné a jesenné poľné pestovanie. Buľva má jemnú dužinu, je odolná proti drevnatosti, vybiehaniu do kvetu a praskaniu. Vegetačná doba od výsevu je 75 - 80 dní.

50s0,67 €
Semená: Kaleráb neskorý GIGANT
  Skladom

Neskorá odroda bieleho kalerábu s mohutným vzrastom, tvoriaca mimoriadne veľké buľvy s hrubším olistením, ktoré nedrevnatejú. Buľvy dosahujú hmotnosť 3 - 5 kg a dobre sa skladujú. Pre tieto vlastnosti je vhodná i na kŕmne účely.

250s0,53 €
Semená: Kaleráb neskorý biely TROJA F1
  Skladom

Poloneskorý hybrid odolný proti drevnateniu a prerastaniu buliev, vhodný k jarnému a letnému poľnému pestovaniu. Buľva je veľká, plocho-guľovitá s priemerom 15 - 18 cm a vyniká jemnosťou dužiny. Vegetačná doba od výsadby je 90 - 100 dní.

60s0,67 €
Semená: Kaleráb neskorý biely GASTON F1
  Skladom

Neskorá hybridná odroda bieleho kalerábu, tvoriaca veľké buľvy s hmotnosťou 3 až 4 kg. Odroda je určená pre poľné pestovanie z jarného alebo jesenného výsevu. Buľvy sú guľaté s kvalitnou jemnou dužinou, odolnou voči drevnateniu. Z jesenného výsevu sú vhodné i k strednodobému skladovaniu s koreňovým balom.

50s0,91 €
Semená: Kaleráb neskorý modrý VIOLETA
  Skladom

Neskorá odroda modrého kalerábu, veľmi odolná proti drevnateniu a praskaniu buliev. Vyniká jemnou chuťou. Určená pre jesenný zber. Buľvy dosahujú hmotnosť 0,5 až 0,7 kg. Vegetačná doba od výsevu je 110 - 125 dní.

250s0,53 €
Semená: Kaleráb skorý BLANKYT
  Skladom

Skorá odroda modrého kalerábu určená na celoročné pestovanie. Je dosť odolná proti drevnateniu. Vegetačná doba od výsevu je 80 - 85 dní.

250s0,53 €
Semená: Kaleráb skorý AMETYST F1
  Skladom   Novinka   Obľúbené

Skorá hybridná odroda, určená na celoročné pestovanie. Je odolná voči drevnatosti, vybiehaniu do kvetu a praskaniu. Buľva je plocho guľatá s jemnou a kvalitnou dužinou. Vegetačná doba od výsevu 75 - 80 dní.

40s0,91 €
Semená: Kaleráb skorý biely KREF F1
  Skladom

Veľmi skorá hybridná odroda, určená na rýchlenie i celoročné poľné pestovanie. Plocho guľovitá buľva má jemnú a lahodnú dužinu. Je odolná proti drevnateniu, prerastaniu a praskaniu buliev. Vegetačná doba od výsevu je 75 - 80 dní.

50s0,91 €
Semená: Kôpor voňavý MORAVAN
  Skladom

Silno aromatická odroda na priamu kuchynskú úpravu, na konzerváciu a sušenie. Zberáme malé rastliny. Postupným výsevom docielime priebežný zber.

3g (900s)0,53 €
Semená: Kôpor OLIVER
  Skladom

Poloskorá, vysoko výnosná, veľmi aromatická odroda, určená na rýchlenie a poľné pestovanie. Vhodná na priamu kuchynskú úpravu, na konzervovanie, sušenie a mrazenie. Postupnými výsevmi docielime priebežný zber čerstvého kôpru. Vegetačná doba je 60 - 75 dní.

4g (1500s)0,67 €
Semená: Kôpor MONARCH
  Skladom

Silná aromatická odroda na priamu kuchynskú úpravu, konzerváciu a sušenie. Zberáme mladé rastliny. Postupným výsevom docielime priebežný zber.

4g (1200s)0,67 €
Semená: Valeriánka poľná
  Skladom

Menej známa listová zelenina používaná ako šalát alebo dekorácia jedla. Obsahuje veľké množstvo minerálnych látok a vitamínov. Pre prezimovanie sa môže vysievať i v septembri.

2g (400s)0,53 €
Semená: Kukurica cukrová TAURIS F1
  Skladom   Obľúbené

Odroda určená na priamu spotrebu, mrazenie a konzervovanie zrna. Zberáme kúsky vo voskovo mliečnej zrelosti. V chladnejších oblastiach je možné pestovanie zo sadby.

6g (20s)0,67 €
Semená: Baklažán NERO
  Skladom

Skorá až poloskorá odroda. Plody sú stredne veľké, kyjakovité, veľmi tmavo-fialové a silno lesklé. Farba dužiny je zelenavá.

50s0,67 €
Semená: Baklažán LAURA
  Skladom   Novinka

Poloskorá odroda, plody sú veľké, guľaté, tmavofialové bez škvŕn a pruhov so stredným leskom. Farba dužiny je zelená.

50s0,67 €
Semená: Dyňa červená CRIMSON SWEET
  Skladom

Obľúbená zelenina vhodná do teplých pestovateľských oblastí. Sadenice predpestované v kontajneroch vysádzame do výživnej pôdy na teplé a slnečné stanovisko. Zavlažujeme väčšími dávkami vody. Lepšie pestovateľské výsledky dosiahneme mulčovaním pôdy čiernou netkanou textíliou. Plody majú šťavnatú dužinu, ktorá vyniká lahodnou sladkou chuťou.

0,6 g0,53 €
Semená: Dyňa červená LAJKO II  F1
  Skladom

Obľúbená zelenina vhodná do teplých pestovateľských oblastí. Sadenice predpestované v kontajneroch vysádzame do výživnej pôdy na teplé a slnečné stanovisko s dostatkom vlahy. Zavlažujeme väčšími dávkami vody. Lepšie pestovateľské výsledky dosiahneme mulčovaním pôdy čiernou netkanou textíliou.

0,5 g0,91 €
Semená: Mangold listový LUCULLUS
  Skladom

Odroda určená pre postupný zber listov ktorých čepele sa používajú podobne ako špenát a stopky pre prípravu šalátov a polievok.

4g (200s)0,53 €
Semená: Mrkva skorá SYLVA
  Skladom

Poloskorá odroda nanteského typu vhodná na priame konzumovanie a konzervovanie. Koreň je stredne dlhý, valcovitý s tupým zakončením. Dužina je sladká, intenzívne vyfarbená s vysokým obsahom vitamínu A. Výsev je možné opakovať od jari do polovice júla. Vegetačná doba je 105 - 110 dní.

2g (1300s)0,67 €
Semená: Mrkva skorá ANETA F1
  Skladom

Poloskorá hybridná odroda mrkvy nanteského typu. Korene sú dlhé 18 - 20 cm. Hlava koreňa nezelenie a neobjavuje sa ani antokyanové sfarbenie. Odrodu je možné pestovať zo skorých jarných výsevov a ako následnú plodinu z výsevov do polovice júla.

1,5g (1000s)0,91 €
Semená: Mrkva skorá (Chantenay) KATRIN
  Skladom

Poloskorá odroda typu Chantenay (kratší koreň), určená na priame konzumovanie, konzervovanie aj strednodobé skladovanie. Odroda je odolná proti vybiehaniu do kvetu. Dobre znáša i horšie pôdne podmienky a ťažšie pôdy.

2g (1300s)0,53 €
Semená: Mrkva na rýchlenie ARON F1
  Skladom   Novinka

Veľmi skorá odroda hybridnej mrkvy s krátkym, široko trojuholníkovým až valcovitým koreňom s tupým zakončením. Dĺžka koreňa dosahuje do 10 cm. Odroda je vhodná na rýchlenie a k jarným až augustovým výsevom. Vegetačná doba je 75 - 85 dní. Na zber malých "baby" mrkvičiek z hustých výsevov môžme použiť mrkvy od 60 až 65 dňa.

1,5g (900s)0,91 €
Semená: Mrkva poloskorá KNOTA F1
  Skladom   Novinka

Poloskorý hybrid typu NANTES, vysoko tolerantný voči alternáriovej škvrnitosti listov a proti praskaniu koreňov. Má valcovitý koreň dlhý 18 - 20 cm. Hlava koreňa nezelenie a nemá antokyanové zafarbenie. Vegetačná doba je 95 - 100 dní.

1,5g (800s)0,91 €
Semená: Mrkva poloskorá CHARISMA F1
  Skladom   Novinka

Poloskorý hybrid typu CHANTENAY, určený pre priamy konzum, konzerváciu a stredne dlhé skladovanie. Má trojuholníkový tvar koreňa dĺžky 13 - 15 cm. Hlava koreňa nezelenie a nemá antokyanové zafarbenie, je veľmi odolná proti vybiehaniu do kvetu. Vegetačná doba je 115 - 120 dní.

1,5g (800s)0,91 €
Semená: Mrkva poloskorá BERLIKA F1
  Novinka

Poloskorý hybrid typu BERLIKUM, vysoko tolerantný proti alternáriovej škvrnitosti listov a praskaniu koreňov. Má valcovitý koreň dlhý 18 - 20 cm. Hlava koreňa nezelená a nemá antokyanové zafarbenie. Vegetačná doba je 105 - 110 dní.

1,5g (800s)0,91 €
Semená: Mrkva skorá karotka MARION F1
  Skladom   Obľúbené

Skorá hybridná odroda vhodná na celoročné pestovanie. Koreň je valcovitý, pekne sfarbený a hladký. Hlava koreňa na povrchu ani na reze nezelenie. Vegetačná doba je 90 - 95 dní.

1,5g (1000s)0,91 €
Semená: Mrkva neskorá CIDERA
  Skladom   Obľúbené

Veľmi výnosná neskorá odroda, určená najmä pre priamu spotrebu, výrobu štiav a konzervárenské spracovanie. Má vysoký obsah vitamínu A. Vhodné je pestovanie v hrobčekoch. Vegetačná doba od výsevu je 140 - 160 dní.

3g (2000s)0,53 €
Semená: Mrkva neskorá DARINA
  Skladom

Neskorá odroda typu Berlikum s vysokým výnosovým potenciálom. Koreň je dlhý až veľmi dlhý, valcovitý s polotupým až tupým zakončením. Vyniká dobrým zdravotným stavom a veľmi dobrou skladovateľnosťou. Má vysoký obsah betakaroténu.

3g (2000s)0,53 €