Neváhejte a kontaktujte nás!
  0903 911 953    info@koba-zahrada.sk

Plodová zelenina

ProduktPočet semienCena
Semená: Kukurica cukrová TAURIS F1
  Skladom   Obľúbené

Odroda určená na priamu spotrebu, mrazenie a konzervovanie zrna. Zberáme kúsky vo voskovo mliečnej zrelosti. V chladnejších oblastiach je možné pestovanie zo sadby.

6g (20s)0,67 €
Semená: Baklažán NERO
  Skladom

Skorá až poloskorá odroda. Plody baklažánu Nero sú stredne veľké a kyjakovité, so zelenou dužinou. Rastlina je nízka až stredne vysoká. Tmavo fialové plody pravidelne kontrolujte a nenechajte ich na rastline prezrieť. Najchutnejšie baklažány sú tie najmladšie. Okrem toho pravidelným zberom podporíte tvorbu ďalších plodov.

50s0,67 €
Semená: Baklažán LAURA
  Skladom   Novinka

Plody baklažánu Laura sú veľké a guľaté s typickou fialovou farbou na povrchu a zelenou dužinou vo vnútri. Ide o poloskorú odrodu a stredne vysokú rastlinu.

50s0,67 €
Semená: Dyňa červená CRIMSON SWEET
  Skladom

Obľúbená zelenina vhodná do teplých pestovateľských oblastí. Sadenice predpestované v kontajneroch vysádzame do výživnej pôdy na teplé a slnečné stanovisko. Zavlažujeme väčšími dávkami vody. Lepšie pestovateľské výsledky dosiahneme mulčovaním pôdy čiernou netkanou textíliou. Plody majú šťavnatú dužinu, ktorá vyniká lahodnou sladkou chuťou.

0,6 g0,53 €
Semená: Dyňa červená LAJKO II  F1
  Skladom

Obľúbená zelenina vhodná do teplých pestovateľských oblastí. Sadenice predpestované v kontajneroch vysádzame do výživnej pôdy na teplé a slnečné stanovisko s dostatkom vlahy. Zavlažujeme väčšími dávkami vody. Lepšie pestovateľské výsledky dosiahneme mulčovaním pôdy čiernou netkanou textíliou.

0,5 g0,91 €
Semená: Uhorka nakladačka ALTAJ F1
  Skladom

Skorý až poloskorý hybrid odolný proti vírusovej mozaike a múčnatke, vysoko tolerantný voči plesni uhorkovej. Rastliny sú stredného vzrastu s prevažne samičím kvitnutím. Svetlozelené plody sú geneticky nehorké s riedkou bradavičnatosťou. Pomer dĺžky k šírke plodu je 3,5 : 1.

1,5g (35s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka DALILA F1
  Skladom

Poloskorý hybrid s riedkou bradavičnatosťou s čiernymi ostňami a prevažne samičím kvitnutím. Je vhodný i do chladnejších oblastí pestovania uhoriek. Je výrazne tolerantný voči plesni uhorkovej. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,1 : 1.

1,5g (35s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka CORVETA F1
  Skladom

Skorá, vysoko výnosná odroda s prevažne samičím kvitnutím. Plody sú tmavozelené, geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodov je 3,6:1. Odolná je voči vírusovej mozaike, černi a múčnatke a je vysoko tolerantná voči plesni uhorkovej.

1,5g (40s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka ALHAMBRA F1
  Skladom

Skorý partenokarpický hybrid stredného vzrastu. Plody sú tmavozelené s hrubou riedkou bradavičnatosťou, valcovitého tvaru, geneticky nehorké. Hybrid je vysoko tolerantný voči plesni uhorkovej. Pomer šírky a dĺžky plodu je 3,4 : 1.

1,2g (30s)1,46 €
Semená: Uhorka nakladačka ALOE F1
  Skladom

Skorý až poloskorý výnosný hybrid s prevažne samičím kvitnutím. Plody sú dlhé, štíhle s hrubou riedkou bradavičnatosťou, valcovitého tvaru, tmavozelenej farby, geneticky nehorké. Pomer dĺžky k šírke plodu je 3,8 : 1.

1,5g (40s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka MARIETA F1
  Skladom

Výnosný poloskorý hybrid, vhodný do všetkých oblasti pestovania uhoriek. Má veľmi výraznú odolnosť proti plesni uhorkovej. Plody sú stredne zelené, riedko bradavičnaté, geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,2 :1.

1,5g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka ORFEUS F1
  Skladom

Skorý až poloskorý partenokarpický hybrid. Rastliny majú stredný vzrast s takmer výlučne samičími kvetmi. Plody sú genetický nehorké. Odroda je vysoko tolerantná voči plesni uhorkovej. Pomer dĺžky a šírky je 3,1:1.

1,2g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka KARLOS F1
  Skladom

Skorá, výnosná, partenokarpická hybridná odroda stredného vzrastu s veľmi vysokou odolnosťou proti plesni uhorkovej. Tmavozelené plody sú genetický nehorké s jemnou bradavičnatosťou. Pomer dĺžky k šírke plodov je 3,8:1.

1,5g (40s)1,46 €
Semená: Uhorka nakladačka AMELIA F1
  Skladom

Skorá, hybridná partenokarpická odroda typu "multifruit" so stredným vzrastom. Plody sú stredne zelené bez melíru, geneticky nehorké s jemnou ostnatosťou, ktorú tvoria chĺpky. Odroda je tolerantná k plesni uhorkovej a vírusovej mozaike. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,4:1.

1,5g (40s)1,46 €
Semená: Uhorka nakladačka TWIGY F1
  Skladom

Poloskorý, vysoko výnosný hybrid. Rastliny majú stredný vzrast s prevažne samičím kvitnutím. Plody sú tmavozelené, takmer hladké. Hybrid je odolný voči vírusovej mozaike uhoriek, múčnatke a je vysoko tolerantná voči plesni uhorkovej. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,6:1.

30s1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka FANTASY F1
  Skladom   Obľúbené

Výnosný skorý až poloskorý hybrid vhodný do všetkých oblastí pestovania uhoriek. Má veľmi výraznú odolnosť proti piesni uhorkovej. Plody sú geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,1:1.

1,5g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka ZUZANA F1
  Skladom

Partenokarpický, skorý až poloskorý hybrid stredného vzrastu s veľmi dobrou odolnosťou proti plesni uhorkovej. Plody sú geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,2:1.

1,5g (40s)1,46 €
Semená: Uhorka nakladačka EVEREST F1
  Skladom   Obľúbené

Veľmi skorý hybrid s prevažne samičím kvitnutím. Plody sú stredne zelenej farby s hustou jemnou bradavičnatosťou. Má výraznú toleranciu na pleseň uhorkovú, múčnatku a na vírusovú mozaiku. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3,6:1.

1,1g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka nakladačka KAREN F1
  Skladom

Partenokarpická, skorá hybridná odroda s takmer výlučne samičím kvitnutím, vhodná do všetkých uhorkových pestovateľských oblastí. Plody sú geneticky nehorké. Pomer dĺžky a šírky plodu je 3:1. Vysoko tolerantná je k plesni uhorkovej.

1g (30s)1,18 €
Semená: Uhorka šalátová  SATURN F1
  Skladom

Poloskorý partenokarpický hybrid, holandského typu s výhradne samičím kvitnutím. Nutné je zvislé vedenie rastlín. Postranné výhony sa vyštipujú celé. Tmavozelené plody dorastajú do dĺžky 30 - 35 cm.

10s1,75 €
Semená: Uhorka šalátová skleníková SALADIN F1
  Skladom

Hybrid určený na pestovanie v skleníku a vo fóliových krytoch. Plody sú tmavozelenej farby, štíhle a hladké. Dobre znáša mierne teplotné výkyvy.

9s1,46 €
Semená: Uhorka šalátová skleníková TOLSTOJ F1
  Skladom

Skorá, hybridná odroda s výhradne samičím kvitnutím, určená k rýchleniu vo fóliových krytoch. Plody dosahujú dĺžku cca 18 cm. Je vysoko tolerantná voči plesni uhorkovej. Plody je vhodné pestovať i na bočných výhonkoch, ktoré sa zaštiknú za 3. listom.

10s1,75 €
Semená: Uhorka šalátová do fóliovníka SHERPA F1
  Skladom

Skorý partenokarpický hybrid s výhradne samičím kvitnutím určený na rýchlenie vo fóliových krytoch. Plody sú valcovité, hladké, tmavozelené 16 - 18 cm dlhé. Uhorky je možné pestovať na bočných výhonkoch, ktoré sa zaštiknú za 3. listom.

10s1,75 €
Semená: Uhorka šalátová  PONY F1
  Skladom   Novinka

Do skleníka. Skorá až stredne skorá parenokarpická hybridná odroda vhodná na pestovanie v skleníku. Plod je krátky - dorastie do dĺžky 12 - 15 cm a v tržnej zrelosti stredne zelený.

12s2,04 €
Semená: Uhorka šalátová TWENTY F1
  Skladom

Skorý partenokarpický hybrid so samičím kvitnutím, určený na rýchlenie v skleníkoch a fóliovníkoch. Plody sú valcovité, hladké, tmavozelené, 20 - 22 cm dlhé. Uhorky je možné pestovať na bočných výhonoch, ktoré sa zaštipujú za tretím listom.

10s1,75 €
Semená: Uhorka šalátová na pole OBELIX F1
  Skladom

Poloskorý hybrid určený na pestovanie na poli, ale aj vo fóliových krytoch. Rastliny dobre znášajú prechodné chladnejšie podmienky v priebehu vegetácie. Majú vysokú toleranciu voči plesni uhorkovej. Plody dosahujú dĺžky cca 20 - 22 cm.

30s1,18 €
Semená: Uhorka šalátová na pole AIKON F1
  Skladom

Skorý výnosný hybrid stredného vzrastu s prevažne samičím kvitnutím, určený na pestovanie na poli, ale aj vo fóliových krytoch. Plody sú tmavozelené, valcovité s riedkou bradavičnatosťou, dorastajúce do dĺžky 25 - 28 cm.

25s1,18 €
Semená: Uhorka šalátová na pole JOGGER F1
  Skladom

Skorá hybridná odroda s prevažne samičím kvitnutím, určená na pestovanie na poli a v pareniskách.Rastliny sú bujného vzrastu. Plody sú tmavozelené s riedkou bradavičnatosťou a dorastajú do dĺžky 20 - 22 cm.

20s0,91 €
Semená: Uhorka šalátová na pole RAMZES F1
  Skladom

Skorý partenokarpický hybrid amerického typu, určený na pestovanie na poli, pareniskách aj vo fóliových krytoch. Plody sú riedko bradavičnaté, dĺžky 18 - 20 cm. Dosahuje vysoké výnosy aj pri nedostatku opeľovača.

20s1,46 €
Semená: Paprika na pole EVA
  Skladom

Skorá odroda určená na rýchlenie v skleníkoch i vo fóliovníkoch aj pre poľné pestovanie. Plody rastú zvisle, majú kuželovitý tvar a hrubú dužinu. Farba v technologickej zrelosti je zeleno-žltá a v botanickej zrelosti červená. Rastliny sú citlivé na mráz.

50s0,67 €
Semená: Paprika na rýchlenie MONANTA
  Skladom   Novinka

Veľmi skorá, výnosná odroda určená k pestovaniu na poli ale aj vo fóliových krytoch. Plody sú väčšie, previsnuté, v technologickej zrelosti svetlo žlté, v botanickej červené. Priemerná hmotnosť plodu je 160 g. Odroda je vhodná na zber v technologickej aj botanickej zrelosti pre priamy konzum, ale aj konzervárenské spracovanie.

40s0,67 €
Semená: Paprika na rýchlenie TESLA F1
  Skladom   Novinka

Žltá kvadratická. Poloskorý hybrid, určený pre pestovanie v skleníkoch a fóliových krytoch. Kvadratické šťavnaté plody sú v technologickej zrelosti zelenavo biele a v botanickej sýto žlté. Priemerná hmotnosť plodov je 220 g. Na klíčenie je potrebná stála teplota 20 - 24 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika na rýchlenie SANDRA
  Skladom

Skorá až stredne skorá odroda určená na rýchlenie v skleníkoch i fóliových krytoch. Plody rastú zvisle. Sú stredne veľké, sladkej chuti. Má vysoký podiel kvalitných plodov prvej triedy. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C

40s0,67 €
Semená: Paprika na rýchlenie SHARON F1
  Skladom

Veľmi skorá hybridná odroda papriky, určená pre pestovanie v skleníkoch i fóliových krytoch a v teplejších oblastiach i na poli. Vyniká vysokou plodnosťou. Na jednej rastline dozrieva 17 - 20 plodov. Rastliny dosahujú výšku 90 - 110 cm.

15s1,46 €
Semená: Paprika na rýchlenie PATRICIE
  Skladom

Stredne skorá odroda určená na rýchlenie v skleníkoch aj fóliových krytoch. Pestuje sa najmä do botanickej zrelosti pre veľké, žlté, sladké plody s hmotnosťou cca 240g. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

40s0,67 €
Semená: Paprika na rýchl. žltá kvadratická GARNET F1
  Skladom

Poloskorý hybrid určený pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch. Plody sú v technickej zrelosti stredne zelené, v botanickej zrelosti žlté a lesklé. Plody sú kvadratické s hrúbkou steny 5 - 7 mm. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika na rýchlenie AFRODITA
  Skladom

Stredne skorá odroda určená na rýchlenie v skleníkoch i fóliových krytoch. Odrodu pestujeme najmä pre veľké plody atraktívnej oranžovej farby srdcovitého tvaru., ktoré sa vyznačujú šťavnatou a sladkou chuťou. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24°C po presadení 18 - 20°C. Rastliny sú citlivé na mráz.

40s0,67 €
Semená: Paprika na rýchl. oranžová kvadratická KUBISTA F1
  Skladom

Poloskorá hybridná odroda, určená pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch. Plody sú v technickej zrelosti tmavozelené, v botanickej zrelosti oranžové a lesklé. Plody sú kvadratické, stredne veľké a dosahujú hmotnosť 190 g.

15s1,46 €
Semená: Paprika na rýchl. červená kvadratická PARADISE F1
  Skladom

Stredne skorý hybrid, určený pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch. Plody sú kvadratické, v technickej zrelosti tmavozelené, v botanickej zrelosti jasnočervené. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24°C, po presadení 18 - 20 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika na pole BONETA
  Skladom

Odroda určená na pestovanie vo fóliových krytoch a v teplejších oblastiach i na pestovanie na poli. Plody rastú vzpriamene, farba v technologickej zrelosti je zeleno-biela, v botanickej zrelosti je svetločervená. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

50s0,67 €
Semená: Paprika na pole CYNTHIA F1
  Skladom

Hybridná odroda určená najmä na pestovanie vo fóliovníku, v teplejších oblastiach sa môže pestovať i na poli. Odroda je vhodná na priame konzumovanie a konzervovanie. Plody majú zvislý rast. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C, po presadení 18 - 20 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika do fóliovníka BEJA F1
  Skladom

Veľmi výnosná hybridná odroda určená na pestovanie vo fóliovníkoch. V teplejších oblastiach je možné ju pestovať i na poli. Plody sú dlhé, majú trojuholníkový tvar, na reze intenzívne vyfarbené. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika do fóliovníka DEMETRA F1
  Skladom

Veľmi výnosná hybridná odroda určená na pestovanie vo fóliovníkoch, v teplejších oblastiach znáša i pestovanie na poli. Plody sú dlhé, kónického tvaru, s hrubou stenou dužiny, intenzívne vyfarbené. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika do fóliovníka BEATRIX F1
  Skladom

Skorá hybridná odroda určená na pestovanie vo fóliovníku a v teplejších oblastiach ju možno pestovať i na poli. Je vhodná pre priame konzumovanie a konzervovanie. Plody rastú vzpriamene. Na klíčenie je dôležitá stála teplota 20 - 24 °C, po presadení 18 - 20 °C.

15s1,46 €
Semená: Paprika skorá kápia PARADE
  Skladom

Stredne skorá kápia, určená pre pestovanie v skleníkoch, fóliovníkoch a v teplejších oblastiach i na poli. Plody sú úzko trojuholníkové, v technickej zrelosti stredne zelené a v botanickej zrelosti jasnočervené s vysokým leskom s rovnou až vypuklou stopečnou jamkou. Odroda je vhodná najmä na konzervovanie.

40s0,67 €
Semená: Paprika skorá kápia ORNELA
  Skladom

Poloskorá až poloneskorá kápia, určená na pestovanie v skleníku a v teplejších oblastiach i na poli. Plody sú stredne zelené, v botanickej zrelosti sýto žlté. Je vhodná najmä na konzerváciu. Priemerná hmotnosť plodu je 140g.

60s0,67 €
Semená: Paprika skorá KOMTESA F1
  Skladom

Veľmi skorá hybridná odroda, určená pre pestovanie v skleníkoch, fóliovníkoch a v teplejších oblastiach i na poli. Plody sú trojuholníkovité, v technickej zrelosti žltozelené a v botanickej zrelosti červené. Na jednej rastline dozrieva 17 až 20 plodov. V skleníku je vhodné vyväzovanie.

15s1,46 €
Semená: Paprika skorá rajčiaková ONTARA
  Skladom

Skorá odroda papriky rajčiakového typu, určená pre pestovanie na poli i vo fóliových krytoch. Plody sú vzpriamené, plocho-guľovité až srdcovité, v technologickej zrelosti zelenavo-biele a v botanickej zrelosti červené a sladké. Je vhodná najmä na konzervovanie. Priemerná hmotnosť plodu je 70 g.

40s0,67 €
Semená: Paprika skorá rajčiaková DUMAS
  Skladom

Poloskorá odroda papriky rajčiakového typu, vhodná pre pestovanie na poli i vo fóliových krytoch. Plody sú guľaté až srdcovité, hrubostenné, v technologickej zrelosti tmavo zelené a v botanickej zrelosti tmavo červené, lesklé, sladké. Priemerná hmotnosť plodu je 90 g. Odroda je rezistentná voči Tobamovírusu (TMV) pathotyp 0.

50s0,91 €
Semená: Paprika baraní roh ARTIST
  Skladom

Veľmi skorá odroda sladkého baranieho rohu, určená pre studené rýchlenie i pre poľné pestovanie. Plody sú v technickej zrelosti stredne zelené, v botanickej zrelosti jasno sýto červené s výrazným leskom. Odroda je vhodná na konzervovanie celých plodov.

50s0,67 €
Semená: Paprika baraní roh POSEIDON
  Skladom

Veľmi skorá odroda pálivého baranieho rohu, určená pre studené rýchlenie i pre poľné pestovanie. Plody sú v technickej zrelosti stredne zelené, v botanickej zrelosti jasno sýtočervené s výrazným leskom. Odroda je vhodná na konzervovanie celých plodov.

50s0,91 €
Semená: Paprika kozí roh sladká SORA
  Skladom   Novinka

Skorá odroda sladkej papriky typu kozí roh určená na studené rýchlenie a poľné pestovanie s oporou. Plody sú v technickej zrelosti žltozelené, v botanickej zrelosti sú jasne sýto červené s výrazným leskom. Odroda je vhodná na konzervovanie celých plodov.

40s0,91 €
Semená: Paprika kozí roh pálivá HARRIET
  Skladom   Novinka

Skorá odroda štipľavej papriky typ kozí roh, určená na studené rýchlenie a poľné pestovanie s oporou. Plody sú v technologickej zrelosti stredne zelené, v botanickej zrelosti sú jasno sýto červené s výrazným leskom. Odroda je určená na konzervovanie celých plodov.

40s0,91 €
Semená: Paprika čerešňová ostrá KORÁL
  Skladom

Poloskorá odroda veľmi pálivej papriky určená na nakladanie alebo na výrobu korenia sušením. Rastlina má slabší vzrast a bohatú násadu plodov 2 - 3 cm veľkých. Rastliny sú citlivé na mráz.

80s0,67 €
Semená: Patizón biely DISCO
  Skladom   Obľúbené

Kríčkovitá rastlina patriaca do skupiny tekvíc. Mladé plody sú biele, diskovitého tvaru vhodné na konzervovanie. Väčšie sú vhodné na rozličné spôsoby kuchynskej úpravy. Vysievame priamo na záhon po 2 - 3 semenách.

1,5g (11s)0,53 €
Semená: Paradajky tyčové MANDAT F1
  Skladom   Obľúbené

Skorý, veľmi plodný hybrid ďatlového rajčiaka, ktorý je vhodný pre pestovanie na poli i v krytých priestoroch. Plody má drobné, valcovité, červené a veľmi sladké. Vijany sú dlhé s 20. - 25. pevnými plodmi s hmotnosťou 10 - 15 g, ktoré nepraskajú a nepadajú z vijanu.

10s1,75 €
Semená: Paradajky kolíkové CHERROLA F1
  Skladom

Vysoko výnosný hybrid kolíkového rajčiaka s malými guľatými plodmi o hmotnosti 20 - 30 g. Odroda je vhodná pre studené rýchlenie a poľné pestovanie. Rastlina je stredne vysoká a vyznačuje sa vysokou toleranciou k piesni zemiakovej. Na jednom strapci dozrieva 20 a viac plodov.

30s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové CHARMANT F1
  Skladom   Novinka

Veľmi výnosný, kolíkový hybrid čerešňového rajčiaku s malými červenými plodmi a hmotnosti okolo 15 g. Odroda je vhodná na studené rýchlenie a poľné pestovanie. Rastlina sa vyznačuje vysokou toleranciou voči plesni zemiakovej. Na jednom strapci dozrieva približne 20 plodov. Vhodná na pestovanie v nádobách.

30s1,46 €
Semená: Paradajky kolíkové SONET F1
  Skladom   Novinka

Do fóliovníka. Poloskorá hybridná odroda kolíkového rajčiaku typu LSL, určená pre teplé i studené rýchlenie v skleníkoch a fóliovníkoch. V teplejších oblastiach je možné pestovanie i na poli. Rastlina je stredne bujná. Plody sú väčšie, oválne, v počte 8 - 10 ks na jednom strapci. Hmotnosť plodu je 110 - 120 g.

30s1,75 €
Semená: Paradajky kríčkové DALIMIL
  Skladom   Novinka

Poloskorá odroda kríčkového rajčiaku, určená pre poľné pestovanie a pre ručný zber a priamy konzum. Plody sú väčšie, guľaté s hmotnosťou 85 - 95 g. Je rezistentný voči fusáriovému vädnutiu.

70s0,67 €
Semená: Paradajky kríčkové guľaté GALERA
  Skladom

Poloskorá odroda determinantného (pri pestovaní nevyžadujú oporu ani vylamovanie bočných výhonkov) rajčiaka. Plody sú tvrdé, nepraskajú, neopadávajú a dorastajú do hmotnosti 80 - 90 g. Na jednej rastline dozrieva 70 - 90 plodov. Odroda je určená pre poľné pestovanie a konzervárenské spracovanie.

70s0,53 €
Semená: Paradajky kríčkové oválne TERION
  Skladom

Poloskorá odroda determinantného (pri pestovaní nevyžadujú oporu ani vylamovanie bočných výhonkov) rajčiaka so stredne veľkými výrazne červenými plodmi oválneho tvaru s hmotnosťou 80 - 90 g. Na jednej rastline dozreje cca 70 plodov, ktoré neopadávajú a nepraskajú. Odroda je vhodná na poľné pestovanie pre konzervárenské spracovanie.

70s0,53 €
Semená: Paradajky kolíkové RUBINKA
  Skladom   Novinka

Skorá odroda kolíkového čerešňového rajčiaku, určená na pestovanie na poli ale aj v skleníkoch i fóliovníkoch. Plody sú drobné, guľaté, červené, vhodné na sušenie a následné nakladanie. Strapce sú vetvené, veľmi dlhé a je na nich cca 30 - 35 plodov ktoré nepraskajú a nepadajú. Hmotnosť polu je 10 - 15 g.

30s1,18 €
Semená: Paradajky kolíkové koktejlové SPENCER
  Skladom

Poloneskorá odroda určená na teplé i studené rýchlenie v skleníkoch aj fóliovníkoch. V teplejších oblastiach je možné i poľné pestovanie. Plody sú malé, guľaté, pevné, odolné proti prasknutiu o hmotnosti 30 - 40 g. Dozrievajú naraz a môžu sa zbierať celé strapce.

30s1,46 €
Semená: Paradajky tyčové STUPICKÉ
  Skladom   Obľúbené

Odroda kolíkovej rajčiny, určená na priame konzumovanie a poľné pestovanie. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky. Vegetačný vrchol zaštipujeme za 5. - 7. strapcom, čím urýchlime zretie plodu. Hmotnosť plodu je 55 - 65 g.

150s0,53 €
Semená: Paradajky tyčové PALAVA F1
  Skladom   Obľúbené

Do skleníka. Stredne skorá hybridná odroda typu LSL pre studené i teplé rýchlenie s možnosťou pestovania i na poli v teplejších oblastiach. Plody sú veľké, v jednom strapci dozrieva 6 - 8 plodov s hmotnosťou 140 - 160 g. Je rezistentná proti ToMV, Fol 0,1 a Vd. Má veľmi dobrú skladovateľnosť. V priebehu vegetácie vylamujeme zálistky.

30s1,75 €
Semená: Paradajky tyčové do sklen. ATERON F1
  Skladom

Poloneskorá, kolíková, hybridná odroda typu LSL, určená pre teplé i studené rýchlenie v skleníkoch i fóliovníkoch. V teplejších oblastiach je možné i poľné pestovanie. Hmotnosť plodu je 130 - 140 g. Je rezistentná voči vírusu tabakovej mozaiky, fuzáriu a háďatkám.

20s1,75 €
Semená: Paradajky tyčové PEDRO F1
  Skladom

Do skleníka. Odroda určená pre pestovanie v skleníkoch a fóliových krytoch. V teplejších oblastiach je možné i poľné pestovanie. Plod je stredne veľký až veľký 120 - 135 g, odolný voči praskaniu. Má veľmi dobrú skladovateľnosť a dobrú chuť. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky.

30s1,75 €
Semená: Paradajky tyčové HARDY F1
  Skladom

Do fóliovníka. Neskorá, kolíková hybridná odroda typu LSL, určená pre teplé i studené rýchlenie v skleníkoch i fóliových krytoch. Rastlina je vzrastlá. Plod je veľký, guľovitý, hladký. Má veľmi dobrú skladovateľnosť. Hmotnosť plodov je 170 - 190 g.

20s1,75 €
Semená: Paradajky tyčové do fóliovníku DAFNE F1
  Skladom

Skorá až stredne skorá odroda určená pre pestovanie v skleníkoch a fóliových krytoch, v teplejších oblastiach ju možno pestovať i na poli. Plod je stredne veľký až veľký, 120 - 140 g, odolný proti praskaniu. Má veľmi dobrú skladovateľnosť a dobrú chuť. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky.

30s1,46 €
Semená: Paradajky tyčové ORKADO F1
  Skladom   Obľúbené

Na pole. Poloskorý hybrid určený na pestovanie vo fóliovníkoch a poľné pestovanie. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky. Vegetačný vrchol zaštipujeme za 5.- 7. strapcom, čím urýchlime zretie plodov. Hmotnosť plodov je 130 - 140 g.

60s1,18 €
Semená: Paradajky tyčové URAGAN F1
  Skladom

Na pole. Poloskorý hybrid určený na pestovanie vo fóliovníkoch a poľné pestovanie. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky. Vegetačný vrchol zaštipujeme za 5. - 7. strapcom, čím urýchlime zretie plodov. Hmotnosť plodov je 120 - 130 g.

60s1,18 €
Semená: Paradajky tyčové RADANA
  Skladom

Hruškovité. Poloskorá odroda kolíkového rajčiaka s malými plodmi hruškovitého tvaru s hmotnosťou 15 - 20 g. V priebehu vegetácie postupne vylamujeme zálistky. Vegetačný vrchol zaštipujeme za 6. - 7. strapcom, čím urýchlime dozrievanie plodov.

50s0,91 €
Semená: Paradajky balkónové VILMA
  Skladom   Obľúbené

Balkónové červené. Veľmi úrodná odroda nízkeho kríčkového rajčiaka, určená pre záhradkárov. Vhodná na pestovanie v záhradných nádobách na balkónoch. Na jedenej rastline dozrie 150 a viac plodov. Plody sú malé, červené, guľaté s hmotnosťou 15 - 20 g.

40s0,67 €
Semená: Paradajky balkónové BAJAJA
  Skladom   Obľúbené

40s0,91 €
Semená: Paradajky balkónové oranžové VENUS
  Skladom

Vysoko výnosná odroda nízkeho kríčkového rajčiaka, určená pre záhradkárov. Vhodná na pestovanie v záhradných nádobách na balkónoch. Na jednej rastline dozrie 150 a viac plodov. Plody sú malé, oranžové, guľaté s hmotnosťou 15 - 20 g.

40s0,67 €
Semená: Paradajky kolíkové žlté GOLDKRONE
  Skladom

Veľmi skorá odroda kolíkového čerešňového rajčiaka so žltými plodmi s hmotnosťou 15 - 20 g určená na studené rýchlenie a poľné pestovanie. Rastlina je stredného vzrastu. V priebehu vegetácie postupne vyštipujeme zálistky.

40s0,67 €
Semená: Paradajky kolíkové paprikové červené HUGO
  Skladom

Poloneskorá odroda určená pre pestovanie v skleníkoch, fóliových krytoch i na poli. Plod je veľký až veľmi veľký, tvarom pripomína plod papriky. Hmotnosť dosahuje až 200 g. Plody sú mäsité s vysokým obsahom sušiny. Priečne rezy plodov sú vhodné ku grilovaniu, do sendvičov a hamburgerov.

30s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové žlté citrónové CITRINA
  Skladom

Neskorá odroda s plodmi tvaru citróna. Je vhodné pestovať iba rastliny z 3 - 4 strapcami. Hmotnosť jedného strapca je až 2,5 kg s počtom cca 30 stredne veľkých plodov s hmotnosťou 75 - 85 g.

50s0,91 €
Semená: Paradajky kolíkové žlté PERUN
  Skladom

Odroda s väčším množstvom menších žltých plodov hruškovitého tvaru s hmotnosťou 15 - 20 g. Rastlina má mohutnejší vzrast. V priebehu vegetácie vyštipujeme zálistky. Vegetačný vrchol zaštipujeme za 6. - 7. strapcom čím urýchlime zrenie plodov.

50s0,91 €